با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 994

گام‌به‌گام با انتخابات اتاق بازرگانی

تاریخ انتشار: 8 بهمن 1397 , بازدید: 156
با وجود اینکه روزبه‌روز به انتخابات اتاق بازرگانی نزدیک می‌شویم، اما هنوز تنور انتخابات مانند دوره قبل داغ نشده است. برخی از مهره‌های اصلی ائتلاف‌های دوره قبل عنوان می‌کنند که منتظر اعلام تایید صلاحیت‌ها هستند تا نفرات خود را برای تشکیل ائتلاف، تعیین کنند. روزنامه «دنیای اقتصاد» در این بخش خبرها و شنیده‌ها از دوره نهم انتخابات اتاق بازرگانی را منتشر می‌کند.

دنیای اقتصاد: انجمن نظارت بر انتخابات اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور، طی ابلاغیه‌ای جدول زمان‌بندی فرآیندهای مربوط به انتخابات هیات نمایندگان اتاق‌های سراسر کشور را اعلام کرد. در این نامه که به امضای حسین نقره‌کار شیرازی، رئیس انجمن نظارت رسیده است، کلیه مراحل مربوط به فرآیندهای ثبت‌نام، رسیدگی به اعتراضات و شکایت‌ها، شروع و پایان تبلیغات، انتخابات، شمارش آرا، اعلام نتایج، مهلت اعتراض به نتایج آرا تا صدور اعتبارنامه‌ها با ذکر تاریخ‌ معین شده است. براساس این برنامه پس از برگزاری انتخابات سراسر اتاق‌ها در روز ۱۱ اسفند، تا روز ۲۶ اسفند، فرجه‌های زمانی مشخصی برای ارائه اعتراض‌ها و شکایت‌ها به هیات نظارت، انجمن نظارت و شورای‌عالی نظارت و رسیدگی به اعتراضات دیده شده است و در این تاریخ با پایان یافتن مهلت اعتراض و مشخص شدن نتایج رسیدگی، اعتبارنامه اعضای تازه هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور صادر خواهد شد. به این ترتیب قبل از پایان اسفند ماه سال‌جاری، اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور ترکیب تازه هیات نمایندگان خود را خواهند شناخت.

ائتلافی تحت عنوان سفیران باران که پیش از این در انتخابات انجمن جوانان کارآفرین استان تهران فعال شده بود، همزمان با انتخابات اتاق بازرگانی تهران مجددا فعال شده است. البته این ائتلاف قرار نیست در انتخابات کاندیدایی داشته باشد؛ اما به گفته مهره‌های کلیدی این ائتلاف، هدف از فعال شدن این گروه، تاثیرگذاری در انتخابات و ارائه تریبونی برای تمام نامزدهای انتخابات به منظور بیان نظرات خود است.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016