با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 946

با خاطیان حتی اگر از بستگان وزیر باشند برخورد شود

تاریخ انتشار: 30 آبان 1397 , بازدید: 375
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: باید فسادهای سیستمی را حل کرده و با دلالان در بخش های مختلف و هر فرد خاطی حتی اگر از بستگان وزیر باشند، برخورد کنیم.

وزیر صنعت:

با خاطیان حتی اگر از بستگان وزیر باشند برخورد شود

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: باید فسادهای سیستمی را حل کرده و با دلالان در بخش های مختلف و هر فرد خاطی حتی اگر از بستگان وزیر باشند، برخورد کنیم.

«رضا رحمانی» در مراسم معارفه مدیرکل حراست این وزارتخانه افزود: در مبارزه با فساد، بخشی از کار، اقدام های نظارتی است اما باید با حفظ آبروی افراد و سیستم با آنها برخورد ‌شود.

وی تاکید کرد: باید بین پرسنل نیز فرهنگ سازی شود که فقط کار قانونی انجام دهند و به هیچ فردی ارفاق نکنند .

رحمانی ادامه داد: باید کاری کنیم که هیچ پرسنلی تخلف نداشته باشد که البته در این زمینه باید حقوق، مزایا و دستمزدها اصلاح شود

وی ادامه داد: حقوق و مزایا باید در سال های گذشته اصلاح می شد و این کار را از پارسال شروع کرده ایم .

این مقام مسئول یادآور شد: بین سازمان ها و زیر مجموعه های وزارتخانه و ستاد در پرداخت حقوق و و مزایا تفاوت زیاد است و باید در جاهایی که مصوبه دولت نیاز است، برای اصلاح روند وارد عمل شویم.

حفظ زنجیره تولید و نظم و انضباط بازار

وی در ادامه بر حفظ زنجیره تولید، نظم و انضباط بازار، وفور کالا و مایحتاج مردم به عنوان نخستین و مهمترین ماموریت تاکید کرد و افزود: چند بار در هفته با تماس با رییسان سازمان های استانی ورود و خروج کالا را رصد می کنم و معتقدم «یارانه ارزی باید به تولیدکنندگان برای واردات مواد اولیه تعلق گیرد

رحمانی با تاکید بر اینکه باید تصمیمات اساسی را اصلاح کنیم، خاطرنشان کرد: در زمینه ثبت سفارش ها باید با تفویض اختیارات به استان ها، مشکلات را بررسی و تصمیمات فسادزا را اصلاح کنیم .

تصمیمات جدید ارزی در آستانه ابلاغ

وی بابیان اینکه به زودی تصمیمات جدید ارزی ابلاغ می شود، افزود: موضوع مهم حفظ تولید است و در نقاطی از کشور که فرصت شغلی محدود است باید بانک ها و سایر دستگاه ها به کمک بیایند تا با حل مسایل مربوط به بدهی واحدهای تولیدی، از تعطیلی و تملک واحدها جلوگیری شود.

رحمانی در ادامه به ایجاد سه کمیته تخصصی با نام ستاد تحریم، زنجیره تولید و بازار اشاره کرد و افزود: حراست های زیر مجموعه وزارتخانه می توانند کمک کنند که در این زمینه در استان ها فعال شویم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت یاد‌آور شد: در بخش هایی که تولید توجیه اقتصادی دارد می توان از تحریم ها، فرصت ساخت و صادرات، غیر از صادرات کالاهای اساسی را فعال کرد.

شناسایی گلوگاه های فساد

در ادامه مراسم، «هادی خانی» رییس کل حراست کشور گفت: مهمترین اقدام حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت می تواند کمک به شناسایی گلوگاه های فساد و تصمیم سازی باشد.

وی تاکید کرد: بر منشا فساد و امضاهای طلایی نظارت داشته باشیم و آسیب ها را بشناسیم.

در این مراسم «سیدرضا سیدعلیخانی» به عنوان رئیس مرکز حراست وزارت صنعت، ‌معدن و تجارت معرفی شد.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016