با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 92

سرقفلی واحدهای تجاری پلاسکو؛ 600 میلیون تا یک میلیارد تومان

تاریخ انتشار: 1 بهمن 1395 , بازدید: 1146
605 واحد تجاری در ساختمان پلاسکو وجود داشت که ۴۰۰ واحد آن تخریب شده و روی ۲۰۰ واحد دیگر ریخته است.

605 واحد تجاری در ساختمان پلاسکو وجود داشت که ۴۰۰ واحد آن تخریب شده و روی ۲۰۰ واحد دیگر ریخته است.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، رئیس سابق اتحادیه صنف پیراهندوزان تهران با اشاره به تخریب کامل ۴۰۰ واحد تجاری در ساختمان پلاسکو به مهر گفت: سرقفلی مغازه‌های ساختمان پلاسکو، بین ۶۰۰ میلیون تا بیش از یک میلیارد تومان است.

 

جواد درودیان با بیان اینکه همه ۴۰۰ واحد به‌طور کامل تخریب شده‌اند و خسارات زیادی را بر دیگر واحدهای پایینی وارد کرده‌اند، افزود: در حال حاضر نمی‌توان برآوردی از خسارت عنوان کرد زیرا واحدهای طبقات بالایی تولیدکننده بودند و هر کدام اجناس متفاوتی در تولیدی‌هایشان داشتند.

 

رئیس سابق اتحادیه پیراهندوزان تهران با اشاره به اینکه برای برآورد خسارت باید ارزش همه اجناس هم در نظر گرفته شود، ادامه داد: به هر حال سرقفلی این مغازه‌ها بسیار گران بوده و از ۶۰۰ میلیون تا بیش از یک میلیارد تومان ارزش داشته است که بر این اساس، خسارت بالایی را متوجه صاحبان این مغازه‌ها کرده است.

 

درودیان درباره اینکه این مغازه‌ها بیمه بوده‌اند یا نه، تصریح کرد: تا 3 سال پیش که در شورای ساختمان پلاسکو بودم، همه این مغازه‌ها بیمه بودند و اطلاعی ندارم؛ در حال حاضر نیز همه آنها تحت پوشش بیمه قرار دارند یا تغییرات دیگری حاصل شده است.

 

وی ادامه داد: البته اگر حتی واحدها هم بیمه باشند، سیر دریافت خسارت بسیار طولانی خواهد بود که امیدوارم این مشکل برای آنها حل شود.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016