با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 91

۴ هزار نفر در پلاسکو شاغل بودند

تاریخ انتشار: 1 بهمن 1395 , بازدید: 1378
با وجود اینکه 605 واحد تولیدی و تجاری فعالیت خود را از دست داده‌اند، بعید است این امر بر قیمت‌ مایحتاج و البسه مردم در شب عید تأثیرگذار باشد.

با وجود اینکه 605 واحد تولیدی و تجاری فعالیت خود را از دست داده‌اند، بعید است این امر بر قیمت‌ مایحتاج و البسه مردم در شب عید تأثیرگذار باشد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، محمود نبوی، رئیس سابق اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک با بیان اینکه بیشتر واحد‌های ساختمان پلاسکو تهران بیمه نداشتند به تسنیم گفت: هنوز میزان خسارات وارد شده به واحدهای پوشاک ساختمان پلاسکو روشن نیست اما باید در نظر داشت که 605 واحد تولیدی و فروش در این محل وجود داشت.

 

نبوی افزود: این واحدها، البسه‌‌هایی را برای فروش شب عید تولید و آماده کرده بودند و به صورت شبانه‌روز در حال تهیه مایحتاج مردم برای روزهایی بودند که این حادثه رخ داد.

 

وی با بیان اینکه میزان خسارت در بخش پوشاک زیاد است، افزود: چک، سفته، مطالبات و دفترنویسی کسبه علاوه‌بر اجناس آنها در این حادثه از بین رفته و برای صنف پوشاک فاجعه رخ داده است.

 

رئیس سابق اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک با بیان اینکه عمده واحدهای این پاساژ در زمینه تولید پوشاک مردانه و ورزشی فعال بودند در پاسخ به  تاثیرات این حادثه روی قیمت کالا در شب عید، تصریح کرد: اکنون زمان مناسبی برای پاسخ به این پرسش نیست اما باید در نظر داشت با وجود اینکه این واحدها فعالیت خود را از دست داده‌اند، بعید است که این امر بر روی قیمت‌های شب عید تأثیرگذار باشد.

 

نبوی بابیان اینکه بیش از 4 هزار نفر در ساختمان پلاسکو به‌صورت مستقیم فعالیت می‌کردند، یادآور شد: بیشتر این واحدها شرایط لازم برای بیمه شدن را نداشته‌اند و در واقع بیمه نبودند که این امر مشکلات بعدی آنها را بیشتر می‌کند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016