با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 870

پیام نوروزی رییس و هیأت رییسه اتحادیه

تاریخ انتشار: 27 اسفند 1396 , بازدید: 437
رییس و اعضای هیأت رییسه اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران در پیامی سال 1397 خورشیدی را به اعضای زحمتکش صنف تبریک گفتند.

 

رییس و اعضای هیأت رییسه اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران در پیامی سال 1397 خورشیدی را به اعضای زحمتکش صنف تبریک گفتند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، علی‌اکبر ایلخانی به همراه اعضای هیأت رییسه اتحادیه در پیامی ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای همه اعضای صنف آسانسور و الترومکانیکی تهران،‌ سال نو را به ایشان شادباش گفتند.

 

متن پیام به شرح زیر است:

 

« بسم‌الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

 

اعضای محترم و فعال صنف و صنعت آسانسور و الکترومکانیکی تهران سال نو خورشیدی را به یکایک شما عزیزان تبریک می‌گوییم و امیدواریم بهار پیش‌رو، خرمی، سرسبزی و رویش را در طول سال 1397 برای شما عزیزان به ارمغان آورد و کسب و کارتان بیش از گذشته پررونق گردد.

 

سال 1396 سالی سخت برای فعالان اقتصادی و کسب و کار بود اما با تلاش و شختکوشی خستگی‌‌ناپذیر، مشکلات پشت سر گذاشته شد و اکنون سالی نویدبخش در راه است؛ سالی که باید عزم خود را برای موفقیت‌های بیشتر، رونق روزافزون و خدمات بهتر آماده و مهیا کنیم.

 

در سال 96 اتفاقات و رویدادهایی برای صنف آسانسور و الکترومکانیک به وقوع پیوست که با همراهی و همکاری مسوولان و اعضای صنف به خوبی پشت سر گذاشته شد و اتحادیه توانست همچون گذشته سربلند و مقتدر به کار خود ادامه دهد.

 

در این سال رسته‌های آسانسور و سیم‌پیچی الکتروموتور، اقدامات موثر و مفیدی در حوزه تخصصی خود انجام دادند که لزوم پیگیری آن در سال 97 تأکید می‌ِشود تا بتوان با به سرانجام رساندن اقدامات انجام شده، نتایج کامل و ثمربخشی را نصیب این صنف و صنعت کرد.

 

هماهنگی و هم‌افزایی رسته‌های آسانسور و سیم‌پیچی الکتروموتور با اتحادیه‌های همگن سراسر کشور در این سال تقویت شد و ضروری است که این مهم با قدرت بیشتر و با هدف تبادل بهتر اطلاعات فنی و علمی تداوم پیدا کند.

 

پرواضح است که باید همه رسته‌های اتحادیه همچون گذشته پرقدرت و پرتوان و با تکیه بر سابقه و قدمت خویش، فعالیت کرده و خدماتی ممتاز به مردم ارائه دهند.

 

از خداوند متعال قادر می‌خواهیم همه شما را در پناه خویش محفوظ بدارد.

برای یکایک اعضای صنف، روزگاری شیرین با تنی سالم و روانی شاد و آرام آرزو می‌کنیم.

 

رییس و هیأت رییسه اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران »

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016