با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 86

مهلت تمام شد / سیم‌کارت‌های بی‌هویت می‌سوزند

تاریخ انتشار: 29 دی 1395 , بازدید: 1288
تاکنون ارتباط سیم‌کارت‌های بی‌هویت یک طرفه شده بود ولی از 30 دی‌ماه با پایان مهلت تمدید شده 10 روزه، ارتباط این سیم‌کارت‌ها به‌طور کامل قطع می‌شود.

تاکنون ارتباط سیم‌کارت‌های بی‌هویت یک طرفه شده بود ولی از 30 دی‌ماه با پایان مهلت تمدید شده 10 روزه، ارتباط این سیم‌کارت‌ها به‌طور کامل قطع می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، بنابر دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پنجشنبه 30 دی‌ماه، آخرین مهلت تکمیل اطلاعات ثبت‌نامی مشترکان تلفن همراه است.

 

تاکنون ارتباط سیم‌کارت‌های بی‌هویت یک طرفه شده است اما از این پس ارتباط این سیم‌کارت‌ها به طور دوطرفه قطع می‌شود.

 

ایرانسل نیز به این دسته از مشترکان خود توصیه کرده برای جلوگیری از انسداد دائم و سلب امتیاز سیم کارت خود، نسبت به تکمیل ثبت‌نام سیم کارت خود اقدام کنند.

 

اپراتور زرد اعلام کرد بر اساس دستورالعمل ابلاغی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، نسبت به یک طرفه کردن سیمکارت مشترکانی که ثبت‌نامشان تکمیل نشده، اقدام کرده و با توجه به اینکه مهلت اعلام شده از سوی رگولاتوری برای تکمیل اطلاعات ثبت‌نامی مشترکان تلفن همراه، روز ۳۰ دی ماه ۹۵ پایان می‌یابد، بنابراین آن دسته از مشترکانی که هنوز موفق به تکمیل ثبت‌نام سیم کارت خود نشده‌اند، برای جلوگیری از انسداد دائم و سلب امتیاز سیم کارت خود، لازم است هر چه سریعتر با مراجعه به یکی از «فروشگاه‌ها و مراکز خدمات» و یا «مراکز ارتباط با ایرانسل» در سراسر کشور نسبت به تکمیل ثبت‌نام سیم کارت خود اقدام کنند و از هدایای در نظر گرفته شده بهره‌مند شوند.

 

همچنین مشترکان این اپراتور می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت ایرانسل، اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل ثبت‌نام را در این وب‌سایت وارد کنند.

 

این دسته از مشترکان، پس از وارد کردن اطلاعات ثبت‌نامی در وب‌سایت ایرانسل به نشانی sabt.irancell.ir، لازم است با در دست داشتن پرینت فرم ثبت‌نام و اصل کارت ملی، به یکی از «فروشگاه‌ها و مراکز خدمات» و یا «مراکز ارتباط با ایرانسل» در سراسر کشور مراجعه و پس از احراز هویت، فرایند تکمیل ثبت‌نام سیمکارت را نهایی کنند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016