با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 83

ورود مانیتور به کشور ممنوع است

تاریخ انتشار: 29 دی 1395 , بازدید: 1005
در حال حاضر هیچ یک از برندهای مانیتور در کشور نمایندگی رسمی ندارند و از اینرو واردات هر نوع کالای مانیتور به کشور ممنوع است.

در حال حاضر هیچ یک از برندهای مانیتور در کشور نمایندگی رسمی ندارند و از اینرو واردات هر نوع کالای مانیتور به کشور ممنوع است.

 

رئیس اتحادیه فناوران رایانه با بیان این مطلب از معطلی و ممنوعیت ترخیص محموله‌هایی از مانیتور در گمرک به‌علت نداشتن نمایندگی رسمی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، مهدی میرمهدی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: ورود مانیتور به کشور در صورت نداشتن نمایندگی رسمی ممنوع شده است.

 

وی افزود: فقط 2 شرکت مادیران و سام‌سرویس که خط تولید مانیتورهای 2 برند ال جی و سامسونگ را دارند، مجاز به واردات مانیتورهای این برند هستند.

 

وی ادامه داد: در این راستا برخی فعالان بازار رایانه پیشتر اقدام به ثبت سفارش مانیتور کرده‌ بودند که اکنون کالای ثبت شده آنها وارد گمرک شده اما به‌علت نداشتن نمایندگی رسمی اجازه ترخیص کالا برایشان صادر نشده است.

 

میرمهدی تصریح کرد: طبق جلساتی با معاونت بازرگانی داخلی وزیر صنعت و هیأت عالی نظارت بر واردات و صادرات و گمرک، قرار شد فعلا تکلیف این کالاهای معطل مانده، روشن شود.

 

وی یادآور شد: این افراد باید تا پایان وقت اداری روز 2 بهمن به اتحادیه فناوران رایانه مراجعه کنند؛ اتحادیه مدارک آنها را بررسی می‌کند و در صورتی که رانتی در واردات آنها نباشد برای دریافت مجوز ترخیص گواهی دهد.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016