با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 839

توزیع میوه‌های تنظیم بازاری از ۲۳ اسفند

تاریخ انتشار: 21 اسفند 1396 , بازدید: 399
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار تهران از توزیع میوه‌های تنظیم بازاری با همکاری سازمان میادین میوه و تره‌بار از ۲۳ اسفند امسال خبر داد.

 

 

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار تهران از توزیع میوه‌های تنظیم بازاری با همکاری سازمان میادین میوه و تره‌بار از ۲۳ اسفند امسال خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران عبدالحسین رحیمی به تسنیم گفت: براساس تصمیم تنظیم بازار ۴ هزار تن پرتقال و ۲هزار تن سیب در استان تهران عرضه می‌شود. وی افزود: 10 تا 11 هزار تن انواع میوه و تره‌بار آماده عرضه در روزهای پایانی سال جاری است و این محصولات به‌وفور در دسترس مردم قرار خواهد گرفت.

 

رحیمی با اشاره به پیش‌بینی جشنواره‌ای تخفیفات آخر سال در میادین میوه و تره‌بار اضافه کرد: از 25 اسفندماه قیمت 6 محصول سیب زرد و قرمز، پرتقال تامسون و جنوب، پیاز، سیب‌زمینی و گوجه‌فرنگی با 15 تا 20 درصد تخفیف نسبت به نرخ‌نامه میادین میوه و تره‌بار به‌فروش می‌رسد؛ مردم می‌توانند محصول مورد نظر خود را از روی پالت‌های میادین میوه و تره‌بار به‌صورت دستچین خریداری کنند.

 

وی یادآور شد: برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها، 50 جایگاه عرضه رایگان محصولات ستاد تنظیم بازاری در اختیار مسولان قرار گرفته تا آنها با عوامل خودشان در این مراکز توزیع داشته باشند. 60 جایگاه تک‌محصول نیز برای عرضه پرتقال، سیب و سایر محصولات در میادین میوه و تره‌بار در نظر گرفته شده است که محصولات خود را 15 تا 20 درصد زیر نرخنامه میادین میوه و تره‌بار عرضه می‌کنند.

 

رحیمی قیمت مرغ گرم در میادین میوه و تره بار را 7200 اعلام کرد و درباره وضعیت عرضه گوشت قرمز در میادین میوه و تره‌بار شهر تهران گفت: گوشت قرمز عرضه‌شده در میادین میوه و تره‌بار تنها به‌صورت تنظیم بازاری خواهد بود که نرخ هر کیلوگرم گوشت شقه گوسفندی 33 هزار تومان، ران گوسفندی 43 هزار تومان، سردست 42 هزار تومان و کف‌دست با ماهیچه 42 هزار تومان است و همچنین هر کیلوگرم گوشت سردست گوساله پاک‌شده 39 هزار و 600 تومان و ران پاک‌شده گوساله 42 هزار تومان با قیمت مصوب تنظیم بازار عرضه می‌شود.

گفتنی است ساعات کار میادین میوه و تره‌بار از 25 تا 28 اسفند از 8 صبح تا 21 شب خواهد بود.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016