با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 82

اعتماد به میان دولت و بازار بازگشته است

تاریخ انتشار: 29 دی 1395 , بازدید: 1119
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه پس از سال‌ها، اعتماد به میان بازار و دولت بازگشته است، گفت: به‌رغم مشکلات بسیار، بازار در سنوات اخیر همواره باثبات بوده است.

رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه پس از سال‌ها، اعتماد به میان بازار و دولت بازگشته است، گفت: به‌رغم مشکلات بسیار، بازار در سنوات اخیر همواره باثبات بوده است.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، علی فاضلی در گفتگو با مهر درباره بازگشت اعتماد به بازار که یکی از اهداف اتاق اصناف در دوره جدید عنوان شده بود، گفت: در این راستا اقدامات زیادی انجام گرفته است و اعتماد زیادی به مجموعه اصناف بازگشته است.

 

وی خاطر نشان کرد: ما با همه گرفتاری‌هایی که در کشور وجود دارد، توطئه‌های بیرون علیه نظام و با همه بداخلاقی‌هایی که در درون کشور از سوی برخی از افراد و احزاب داریم، توانستیم بازار کشور را باثبات و آرام نگه داریم.

 

فاضلی اظهار داشت: این یعنی اعتماد به بازار بازگشته است و همین تعامل بین دولت و اصناف در بحث مالیات به نوعی اعتمادسازی بود.

 

رئیس اتاق اصناف با اعلام اینکه هم اعتماد به بازار بازگشت و هم نظر دولت جلب شد، افزود: همین اعتمادسازی‌ها بود که دشمن نتوانست به بازار ما لطمه بزند و به‌رغم مشکلاتی که بازاریان با آن روبرو هستند، اما همچنان ثبات حفظ شده است.

 

فاضلی درباره آمار چک‌های برگشتی در کشور گفت: آماری از چک‌های برگشتی ندارم؛ اما تعداد آن با مباحث اقتصادی مرتبط است و باید به این موضوع پرداخته شود که چرا به اینجا رسیدیم که این همه چک برگشتی داریم، قوه قضاییه را درگیر این مسائل کردیم.

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016