با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 826

اجرای گسترده طرح ممیزان فنی آسانسور در منطقه 17 شهرداری تهران

تاریخ انتشار: 15 اسفند 1396 , بازدید: 1086
به‌دنبال اجرای طرح ممیزان فنی آسانسور در شهر تهران، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۷ تهران با استقبال از اجرای این طرح، زمینه را برای فعالیت ممیزان فنی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران آماده کرد.

به‌دنبال اجرای طرح ممیزان فنی آسانسور در شهر تهران، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۷ تهران با استقبال از اجرای این طرح، زمینه را برای فعالیت ممیزان فنی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران آماده کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران علی‌اکبر ایلخانی، رییس اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران با اشاره به این مطلب و تقدیر از معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۷ تهران اظهار داشت: امیدوارم باتوجه به اهمیت ایمنی آسانسور‌ها که روزانه با جان میلیون‌ها هموطن در ارتباط است، نهاد‌های دیگر نیز توجه لازم را به آسانسور داشته باشند تا اتحادیه بتواند شهروندان را در استفاده بهینه و ایمن از آسانسور‌ها یاری رساند.

 

ایلخانی افزود: منطقه ۱۷ شهرداری تهران از اولین مناطقی بود که همکاری لازم را برای اجرای ممیزی آسانسور انجام داد و قرار شد در ۱۵ سرای محله این منطقه، اطلاع‌رسانی و تبلیغات لازم برای اجرای طرح ممیزان فنی آسانسور انجام شود.

 

وی اضافه کرد: برای این منظور تراکت‌های این طرح در سرا‌های محله منطقه 17 در اختیار شهروندان قرار گرفته تا آن‌ها بتوانند از مزایای رایگان آن بهره ببرند.

 

رییس اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران یادآور شد: بیش از 20 سرفصل برای اقدامات ممیزی‌ آسانسور برای خدمت‌رسانی به شهروندان تعیین شده که مهمترین آنها، ترویج فرهنگ استانداردسازی آسانسور، شناسنامه آسانسور، استفاده درست از آسانسور و الزام و اهمیت سرویس دوره‌ای و نگهداری از آسانسور است.

 

ایلخانی خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت ایمنی آسانسور‌ها و اینکه متاسفانه اغلب افرادی که به‌عنوان تعمیرکار یا سرویسکار آسانسور به شهروندان مراجعه می‌کنند، مجوز‌های لازم برای این کار را ندارند، تصمیم گرفته شد  طرح ممیزان فنی آسانسور به صورت رایگان اجرا شود تا صاحبان و مالکان آسانسور بتوانند از مشکلات فنی و راه‌حل‌های رفع آن آگاه شوند.

 

وی تصریح کرد: در این طرح مدیران ساختمان و افراد دیگر می‌توانند از آموزش‌های رایگان در استفاده درست از آسانسور و همچنین اقدامات لازم در مواقع ضروری برخوردار شوند.

 

ایلخانی با اشاره به اجرای طرح شناسنامه آسانسور‌ها در تهران گفت: پس از اجرای طرح شناسنامه آسانسور، مشاهده شد این طرح چه تاثیر عمیقی در بهبود خدمات سرویس و نگهداری و ترویج فرهنگ استانداردسازی آسانسور‌ها داشته و توانسته اطلاعات کاملی را از آسانسور نصب شده در اختیار استفاده کنندگان و سرویسکاران قرار دهد.

 

گفتنی است طرح ممیزان فنی آسانسور در راستای کمپین حمایت از آسانسور ایمن و به‌منظور ارتقای ایمنی و سلامت شهروندان پس از تشکیل گروه ممیزان فنی آسانسور اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران آغاز به کار کرد و تاکنون توانسته عملکرد قابل قبولی در نزدیک به 6 ماه فعالیت خود ثبت کند.

 

شهروندان تهرانی برای استفاده از مزایای این طرح می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۹۳۵۶۶۶ داخلی ۱۱۴ و ۱۱۵ تماس بگیرند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016