با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 821

تهیه طرح ادغام سازمان توسعه تجارت و گمرک

تاریخ انتشار: 12 اسفند 1396 , بازدید: 327
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تهیه طرح دو فوریتی برای ادغام سازمان توسعه تجارت و گمرک ایران خبر داد.

 

 

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تهیه طرح دو فوریتی برای ادغام سازمان توسعه تجارت و گمرک ایران خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از خانه ملت، رحیم زارع در این‌باره گفت: به‌منظور جلوگیری از موازی‌کاری‌ها و تنزل حوزه صادرات و واردات و در راستای کوچک‌سازی دولت با توجه به برنامه ششم توسعه و مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 طرحی توسط تعدادی از نمایندگان نوشته شده که بر این اساس دو سازمان سازمان توسعه تجارت و گمرک ایران با یکدیگر ادغام می‌شوند.

 

زارع عدم هم‌افزایی در سازمان توسعه تجارت و گمرک را از دلایل این ادغام برشمرد و افزود: در راستای سیاستهای اقتصادی مقاومتی این دو سازمان تلفیق می‌شود که احتمالا این سازمان ادغام شده زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار می‌گیرد.

 

وی با بیان اینکه بسیاری از کارشناسان معتقدند گمرک ایران باید زیر نظر وزارت صنعت اداره شود، تصریح کرد: موازی‌کاری و عدم وحدت مدیریتی در این دو سازمان سبب سردرگمی در حوزه صادرات و واردات شده بنابراین طرح دو فوریتی در هفته جاری تقدیم هیات رییسه مجلس می‌شود.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016