با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 820

استانداردهای 85گانه خودرویی قطعی است

تاریخ انتشار: 12 اسفند 1396 , بازدید: 325
رییس سازمان ملی استاندارد بر پابرجا ماندن روند استاندارد ۸۵ گانه خودرویی تاکید کرد و گفت: روند اعمال استانداردها همان است فقط برخی معیارها تغییر می‌کند.

 

 

رییس سازمان ملی استاندارد بر پابرجا ماندن روند استاندارد ۸۵ گانه خودرویی تاکید کرد و گفت: روند اعمال استانداردها همان است فقط برخی معیارها تغییر می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران نیره پیروزبخت در گفت‌وگو با ایسنا اعمال استانداردهای ۸۵ گانه خودرویی را قطعی دانست و افزود: بارها گفته شده که این ماجرا تغییر نخواهد کرد و بازنگری استانداردها حتی اگر طوری که برخی می‌گویند اتفاق بیفتد، در روند تغییری ایجاد نخواهد شد بلکه ممکن است در معیارها تغییر ایجاد شود که آن هم بر اساس معیارهای اتحادیه اروپاست و نمی‌توان آنها را سخت دانست.

 

وی با اشاره به مقاومت خودروسازان برای پذیرش این استانداردها اضافه کرد: بالاخره آنها هم شرایط سختی را می‌گذرانند چراکه برای جایگزینی خودروها مشکل دارند و استقبال مردم برایشان مهم است بنابراین باید بتوانند روی قیمتها تعادل ایجاد کنند و مجموع عواملی از این دست باعث شده که مقاومت‌هایی داشته باشند.

 

وی همچنین تاکید کرد موضوع استانداردهای 85گانه خودرویی مصوبه شورای سیاستگذاری است و تغییر نخواهد کرد.

 

گفتنی است با تصمیم سازمان ملی استاندارد، استانداردهای ساخت خودرو از ۵۲ به ۸۵ آیتم تغییر خواهد کرد که استانداردهای جدید بر اساس استانداردهای تولید خودروی اتحادیه اروپاست.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016