با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 806

تولید را رها نمی‌کنیم و کنار کارگران می‌مانیم

تاریخ انتشار: 29 بهمن 1396 , بازدید: 1017
ما تولیدکنندگان مثل برخی نیستیم که تا اتفاقی بیفتد برویم کانادا ما هنوز شرافت و اهتمام ملی داریم.

ما تولیدکنندگان مثل برخی نیستیم که تا اتفاقی بیفتد برویم کانادا ما هنوز شرافت و اهتمام ملی داریم.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا مرتضوی، دبیرکل خانه صنعت،‌معدن و تجارت ایران در پانزدهمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی اظهار داشت: ما تولیدکنندگان مثل برخی نیستیم که تا اتفاقی بیفتد برویم کانادا، ما هنوز این شرافت و اهتمام ملی را داریم که به‌احترام کسانی که به‌عنوان کارگر با ما کار کرده‌اند، کنارشان باقی بمانیم و تا زمانی که به‌خاطر بدهی زندان نرویم کار تولید را رها نمی‌کنیم.

 

مرتضوی گفت: کار ما تولیدات و شغل ما کارآفرینی است، ما نباید به مسئولان اجازه بدهیم وقتی پشت تریبون قرار می‌گیرند نقش اوپوزیسیون را بگیرند و از وضع موجود انتقاد کنند، ما تولیدکنندگان باید تا نفس آخر بجنگیم و تا آخر به این کار ادامه می‌دهیم و سیلی می‌خوریم و زندان می‌رویم و ماشین خوب سوار می‌شویم و لباس خوب می‌پوشیم ولی کار می‌کنیم.

 

مرتضوی افزود: نظام بانکی تلاش می‌کند تا آنجا که می‌تواند به تولید پول ندهد، چون سود آن پایین است، پول بانک‌ها می‌شود پاساژ که عمدتاً پوشاک خارجی می‌فروشند، تمام مارک‌های بنجل خارجی در این پاساژها فروخته می‌شود، به بانک‌ها توصیه می‌کنم که این مسیر، مسیر ورشکستگی ملی است و راه نجات کشور تولید و اشتغال است.

 

وی تصریح کرد: نکبت بیکاری پشت در خانه‌های شماست و این معضل اجتماعی اگر توجه نشود به مشکل اساسی کشور تبدیل می‌شود و برای حمایت از تولید باید به‌پا خاست، اگر می‌خواهید این نکبت و عفریت را زنجیر کنید، باید فکری به حال تولید کشور شود، مشکل تولید کشور هنوز رفع نشده است.

 

مرتضوی افزود: وقتی نمی‌توانید مالیات بگیرید و صندوق الکترونیک در همه فروشگاه‌ها نصب کنید، خنجر را برمی‌دارید و به تولید ضربه می‌زنید، نظام قضایی باید با مدیران خاطی برخورد کند. سازمان تأمین اجتماعی نمی‌تواند طلب خود را از دولت بگیرد چاقو را برمی‌دارد و به جان تولید می‌افتد.

 

وی گفت: ما از قوه قضاییه برای از بین بردن این عفریت و زنجیر کردن آن، انتظار حمایت داریم. البته قوای مقننه و مجریه هم باید وارد عمل شوند، یک نفر در قوه قضاییه باید پناه ما تولیدکنندگان باشد، هیچ یک از بدهی‌های ما ناشی از سوء مدیریت ما نیست، مشکل ما سود بانکی بالای 30 درصد است که تولید را با مشکل روبه‌رو کرده است.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016