با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 728

جلسات دولتی به شیوه دهه 60 برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: 3 بهمن 1396 , بازدید: 747
سال آینده باتوجه به کم‌آبی و خشکسالی موجود، مشکلات زیادی در زمینه مصرف آب و تولید انرژی به خصوص کاهش ظرفیت تولید برق از نیروگاه‌های برق آبی خواهیم داشت.

 

 

سال آینده باتوجه به کم‌آبی و خشکسالی موجود، مشکلات زیادی در زمینه مصرف آب و تولید انرژی به خصوص کاهش ظرفیت تولید برق از نیروگاه‌های برق آبی خواهیم داشت.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از مهر رضا اردکانیان، وزیر نیرو با بیان اینکه سال آینده مشکلات زیادی در بخش آب و تولید انرژی خواهیم داشت، تاکید کرد: این مشکل به خصوص در زمینه کاهش ظرفیت تولید برق از طریق نیروگاه های برق آبی تشدید شده است؛ البته این موقعیت یک فرصت کم نظیر برای وزارت نیرو است تا بخشی از طرح هایی را که نیازمند زمینه سازی میان مردم و برنامه ریزان بود را اولویت دهیم.

 

اردکانیان تصریح کرد: مدیران استانی صنعت آب و برق کشور طرح هایی برای کاهش مصرف آب و انرژی و همچنین رفتن به سمت برنامه ریزی متکی بر آمایش سرزمینی باید ارائه دهند. وی وضعیت موجود در زمینه اقدامات مدیران استانی را مطلوب ندانست.

 

اردکانیان ادامه داد: در حال حاضر در جلسات دولتی، به منحط‌ترین شکل ممکن وقت را بی‌رحمانه هدر می‌دهیم و هنوز با مکانیزم های دهه ۶۰ در جلسات به شکل رودررو و بررسی اخبار و اتفاقات جلسات را برگزار می‌کنیم که این شیوه  حرمت افراد و جلسات را نیز از بین می برد.

 

اردکانیان پیشنهاد داد: بودجه ای برای وقت افراد تعیین شود تا بتوانیم به افراد و مدیران بگوییم که شما فلان مقدار وقت دارید و باید نسبت به آن پاسخگو باشید.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016