با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 723

مخالفت وزارت صنعت با برگزاری نمایشگاه‌

تاریخ انتشار: 3 بهمن 1396 , بازدید: 942
رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه با برگزاری نمایشگاه‌ها مخالف هستیم، گفت: به زودی بخشنامه برگزاری نمایشگاه‌ها توسط وزارت صنعت ابلاغ می‌شود.

 

 

رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه با برگزاری نمایشگاه‌ها مخالف هستیم، گفت: به زودی بخشنامه برگزاری نمایشگاه‌ها توسط وزارت صنعت ابلاغ می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران علی امانت در نشست هم‌اندیشی روسای اتاق‌های اصناف مراکز استان‌ها در محل اتاق اصناف ایران افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت متولی برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی است و برگزاری نمایشگاه‌ها باید با مجوز این وزارت‌خانه باشد.

 

رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره نحوه برگزاری نمایشگاه‌ها در حال تهیه مقررات جدید است و بخشنامه آن به زودی ابلاغ می‌شود.

 

وی با بیان اینکه ما با برگزاری نمایشگاه‌ مخالف هستیم، ادامه داد: بخشنامه برگزاری نمایشگاه‌ها در قالب یک چارچوب مشخص با هماهنگی اتاق اصناف خواهد بود.

 

امانت همچنین درباره ایجاد فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای و مجازی اظهار داشت: واقعیت این است که نمی‌توان از ایجاد فروشگاه‌های زنجیره‌ای جلوگیری کرد، اما سعی می‌کنیم تا تشکیل و توسعه فروشگاه‌های زنجیری به گونه‌ای مدیریت شود که کمترین آسیب را به واحدهای صنفی داشته باشند.

 

وی افزود: در این چارچوب در حال تدوین بخشنامه‌ای جدید هستیم و در بخشنامه جدید سیاست‌گذاری خاصی را برای ایجاد فروشگاه‌های زنجیره‌ای در شهرهای با جمعیت کمتر از 100 هزار نفر خواهیم داشت.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016