با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 641

تشکیل کارگروه‌های تخصصی صنف آسانسور اتحادیه

تاریخ انتشار: 8 دی 1396 , بازدید: 1084
باتوجه به تفاهم‌نامه صورت گرفته میان اداره كل استاندارد و تحقیقات صنعتی تهران و اتحاديه صنف آسانسور و الكترومكانيكی تهران، کارگروه‌های تخصصی صنف آسانسور در اتحادیه تشکیل خواهد شد.

 

 

باتوجه به تفاهم‌نامه صورت گرفته میان اداره كل استاندارد و تحقیقات صنعتی تهران و اتحاديه صنف آسانسور و الكترومكانيكی تهران، کارگروه‌های تخصصی صنف آسانسور در اتحادیه تشکیل خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران دبیر اتحادیه با بیان اعلام این خبر، هدف از تشکیل این کارگروه‌ها را ارتقای سطح ايمني و كيفي آسانسورها و پله‌هاي برقي توليد داخل و وارداتي برشمرد.

 

سیدمهدی طباطبایی افزود: برای ارتقای سطح ايمني و كيفي آسانسورها و پله‌هاي برقی، نظارت و کنترل آنها در همه مراحل تولید، واردات و خرید اجزاء و قطعات، نصب و راه اندازي، سرويس و نگهداري و دیگر خدمات وابسته آنها ضروری است.

 

طباطبایی ادامه داد: كارگروه‌هاي تخصصی صنف آسانسور براي رسيدگي به همه امور مربوط به آسانسورها در شهر تهران، در حال تشكيل است

 

وی با اشاره به تنوع اين كارگروه‌ها درباره دسته‌بندی هر یک از آنها یادآور شد: 7 کارگروه تخصصی پیش‌بینی شده که عبات از «كارگروه رسيدگي به شكايات»، «كارگروه ترويج استاندارد»، «كارگروه كارشناسي فني و تطبيق قرارداد با قطعات نصب شده»، «كارگروه جلوگيري از مهرفروشي»، «كارگروه ساماندهي آسانسورهاي قديمي و مراكز عمومي»، «كارگروه آموزشي تئوري و فني» و «كارگروه شناسايي شركت‌هاي بدون مجوز قانوني» است.

 

دبیر اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران از همه واحدهای صنفی دارای پروانه کسب اتحادیه برای عضویت در هر یک از کارگروه‌های تخصصی یاد شده متناسب با تخصص و علاقمندی ایشان دعوت کرد.

 

وی تأکید کرد: هر متقاضی فقط می‌تواند در یک کارگروه عضو شود.

 

وی اضافه کرد: اتحاديه مواردی همچون انتشار تخلفات احتمالي بازرسان و شركت‌هاي بازرسي، تدوين و انتشار قالب مشترك و جامع براي قراردادهاي سرويس و نگهداري آسانسور و ترويج فرهنگ بازرسي ادواري را در دستور کار دارد. 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016