با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 623

تولید محصولات گازسوز با استاندارد اجباری

تاریخ انتشار: 21 آذر 1396 , بازدید: 1142
وسايل گازسوز به لحاظ ايمني و عملکرد بايد قبل از توليد انبوه، نشان استاندارد اجباري را دريافت کنند.

 

وسايل گازسوز به لحاظ ايمني و عملکرد بايد قبل از توليد انبوه، نشان استاندارد اجباري را دريافت کنند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از شاتا عباس هاشمي، مدير کل دفتر صنايع فلزي و لوازم خانگي وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره انتقاد مدير عامل شرکت ملي گاز ايران از وزارت صنعت مبني بر ارايه مجوز به توليد بخاري‌هاي غيراستاندارد، تصريح کرد: وزارت صنعت براساس درخواست متقاضيان، ضمن بررسي اقدام به صدور جواز تأسيس مي‌کند و اگر محصولي فاقد نشان ملي استاندارد باشد، اجازه توليد انبوه آن داده نمي‌شود.

 

وي تأکيد کرد: وسايل گاز سوز بايد نشان استاندارد اجباري را از سازمان ملي استاندارد ايران دريافت کنند.

 

هاشمي با اشاره به هماهنگي‌هاي انجام شده با سازمان ملي استاندارد براي ارتقاي رتبه انرژي بخاري‌هاي گازسوز، تصریح کرد: برچسب رتبه انرژي باید روی وسايل گازسوز الصاق شود و هم‌اکنون در بخاري‌هاي دودکش‌دار به رتبه انرژي D و در بخاري‌هاي هرمتيک به رتبه‌هاي C و B دست يافته‌ايم.

 

هاشمي با اعلام ابلاغ اجباري شدن نصب اکسي پيلوت در بخاري‌هاي گازسوز گفت: نحوه نصب، راه‌اندازي و آموزش استفاده از بخاري گازسوز در استفاده ايمن ، بسيار پراهميت و ضروري است. 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016