با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 614

تخلف ۱۳.۷ میلیارد تومانی اصناف در 3 ماه

تاریخ انتشار: 17 آذر 1396 , بازدید: 989
براساس گزارشی که سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در ۱۰۰ روز اول دولت دوازدهم نشر کرده است، همچون قبل نانوایی‌ها، میوه‌فروشی‌ها، فروشگاه‌های لباس و تعمیرگاه‌ها در صدر شکایات مردمی هستند.

 

 

براساس گزارشی که سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در ۱۰۰ روز اول دولت دوازدهم نشر کرده است، همچون قبل نانوایی‌ها، میوه‌فروشی‌ها، فروشگاه‌های لباس و تعمیرگاه‌ها در صدر شکایات مردمی هستند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به گزارش ایسنا در مجموع موارد ارائه کالا و خدمات، این سازمان ۱۳.۷میلیارد تومان تخلف را به ثبت رسانده است.

 

بر این اساس در مرداد، شهریور و مهر امسال نزدیک به ۹۰۰ بازرسی صورت گرفته که منجر به کشف ۶۳ هزار فقره تخلف شده و از این تعداد ۵۰ هزار فقره تشکیل پرونده صورت گرفته است.

 

همچنین در این مدت با همکاری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و سازمان تعزیرات حکومتی با هدف ممانعت از عرضه محصولات قاچاق بالغ‌بر ۷۷.۳ هزار بازرسی صورت گرفته که منجر به تشکیل ۳.۰۴ هزار پرونده در این زمینه شده است.

 

همچنین ارزش کل کشفیات صورت گرفته در این مدت به ۱۳.۱۲ میلیارد تومان می‌رسد. موضوعات نظارت مستمر بر عملکرد شرکت‌های هواپیمایی و سایت‌های فروش بلیط هواپیما در روزهای خاص از جمله اربعین حسینی نیز در این مدت صورت گرفته است.

 

از سوی دیگر شفاف‌سازی وظایف و مسوولیت‌های شورای رقابت و جلوگیری از دخالت‌ در قیمت‌گذاری محصولات فولادی و شمش آلومینیوم در این مدت انجام شده است.

 

از سوی دیگر محمد آقاطاهر، رئیس اتحادیه صنف بنکداران مواد غذایی تهران با اشاره به اینکه یک سوم برنج مورد نیاز بازار باید وارد شود، ادامه داد: این واردات باید به صورت کنترل شده انجام شود تا با افزایش حجم این کالا و انباشت آن مصرف‌کننده مجبور به استفاده از محصول تاریخ مصرف گذشته نباشد.

 

وی افزود: قیمت برنج خارجی در بازار 10 درصد افزایش یافته و با رشد قیمت 500 تا 700 تومان روبه‌رو شده است. 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016