با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 60

پرداخت غیرحضوری غرامت بیمه‌های بازنشستگان نیروهای‌مسلح

تاریخ انتشار: 25 دی 1395 , بازدید: 1012
بازنشستگان و وظیفه‌بگیران نیروهای‌مسلح و ذی‌نفعان آنها می‌توانند غرامت بیمه‌های عمر و حوادث را به‌صورت غیرحضوری دریافت کنند.

شرکت بیمه‌ کوثر غرامت بیمه‌های عمر و حوادث نیروهای‌ مسلح را به‌صورت غیرحضوری پرداخت می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران به نقل از روابط‌ عمومی، مدیر بیمه‌های عمر و حوادث بیمه کوثر گفت: این طرح به‌منظور تسهیل، تسریع و تجمیع پرداختی‌های قانونی و اختیاری سرمایه فوت بازنشستگان و وظیفه‌بگیران نیروهای‌مسلح، با همکاری سازمان بازنشستگی و صندوق بیمه نیروهای‌ مسلح طراحی و پس از بررسی‌های لازم برای متوفیان پس از تاریخ یکم آذرماه 1395 اجرا شد.

 

بهزاد شعبانی‌فر با بیان اینکه مرحله اول طرح به‌صورت آزمایشی و به مدت یک‌ماه از اول آذرم اجرایی شده است، افزود: در گذشته خانواده متوفی برای دریافت سرمایه فوت ابتدا به مراکز بازنشستگی مراجعه می‌کرد و پس از دریافت مدارک لازم ازجمله فرم تعیین ذی‌نفع و ارایه این مدارک به شعب بیمه‌ کوثر، غرامت خود را دریافت می‌کرد که با اجرایی شدن این طرح، غرامت بیمه‌ عمر و ‌حوادث بدون حضور خانواده‌های بازنشستگان و وظیفه‌بگیران نیروهای‌ مسلح به حساب ذی‌نفعان پرداخت می‌شود.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016