با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 607

تداوم پیگیری‌های اتحادیه در اعتراض به زیرنویس‌های تلویزیون

تاریخ انتشار: 24 آبان 1396 , بازدید: 1009
اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران پیگیر نامه اعتراضی خود نسبت به پخش برخی پیام‌ها و زیرنویس‌های تبلیغی خلاف واقع تلویزیون است.

اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران پیگیر نامه اعتراضی خود نسبت به پخش برخی پیام‌ها و زیرنویس‌های تبلیغی خلاف واقع تلویزیون است.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه، علی‌اکبر ایلخانی،‌ رییس اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران در نامه‌ای خطاب به سازمان صداوسیما نسبت به پخش برنامه‌های کارشناسی و برخی پیام‌ها و زیرنویس‌های هشداردهنده در برنامه‌های مختلف تلویزیونی درباره منع استفاده از موتورهای دوباره سیم‌پیچی شده که باعث تشویش اذهان عمومی ‌شده، اعتراض کرد.

 

این اتحادیه در ادامه پیگیری نامه‌های اعتراضی خود، به رییس اتاق اصناف ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز نامه نوشت.

 

اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران خطاب به فعالان و واحدهای صنفی رسته سیم‌پیچی الکتروموتور اطمینان داد که این موضوع تا حصول نتیجه نهایی پیگیری خواهد شد.

 

گفتنی است چندی پیش برخی شبکه‌های تلویزیونی با پخش زیرنویس‌هایی اقدام به تخریب فعالان و تعمیرکاران الکتروموتور و ژنراتور پرداختند در حالی‌که این پیام‌ها هیچ مبنای کارشناسی و تأیید شده فنی ندارد.

 

در یکی از زیرنویس‌های پخش شده از شبکه 2 سیما آمده بود: «برای 50 درصد صرفه‌جویی در هزینه برق مصرفی، الکتروموتورهای سوخته را به جای سیم‌پیچی دوباره، تعویض کنیم».

اخبار مرتبط:

http://eett.ir/Home/News/559

http://eett.ir/Home/News/588

http://eett.ir/Home/News/587

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016