با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 585

قیمت مصوب مرغ و تخم‌مرغ اعلام شد

تاریخ انتشار: 11 مهر 1396 , بازدید: 1095
سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، قیمت مصوب هر کیلوگرم مرغ در واحدهای صنفی را معادل 7500 تومان و قیمت هر کیلو تخم‌مرغ را معادل 5 هزار و 250 تومان اعلام کرد.

 

 

سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، قیمت مصوب هر کیلوگرم مرغ در واحدهای صنفی را معادل 7500 تومان و قیمت هر کیلو تخم‌مرغ را معادل 5 هزار و 250 تومان اعلام کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت این قیمت‌ها سوم مهرماه و بر اساس تصمیمات گرفته شده در جلسه کارگروه تنظیم بازار تعیین شده است.

 

در این جلسه قرار شد در صورت کاهش عمومی قیمت در سطح 7100 تومان، شرکت پشتیبانی امور دام برای جلوگیری از ضرر و زیان واحدهای تولیدی و استمرار تولید، نسبت به خرید و ذخیره‌سازی گوشت مرغ اقدام کند و در صورت افزایش عمومی قیمت در سقف 7800 تومان نیز عرضه گوشت مرغ برای تنظیم و تعادل قیمت در بازار را در دستور کار قرار دهد.

 

همچنین بر اساس تصمیم‌های گرفته شده، حداکثر قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ در واحدهای تولیدی معادل 4 هزار و ۵۶۰ تومان تعیین شد که با توجه به ضرایب سود عمده‌فروشی و خرده‌فروشی و هزینه‌های مترتب در شبکه‌های توزیع حداکثر قیمت مصرف‌کننده هر کیلوگرم معادل 5 هزار و ۲۵۰ تومان خواهد بود.

 

بنا بر اعلام سازمان حمایت تصمیم‌های گرفته شده پس از تصویب و ابلاغ رسمی توسط رییس کارگروه تنظیم بازار قابلیت اجرا دارند و قبل از آن، هرگونه افزایش قیمتی غیرقانونی است.

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016