با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 574

آغاز اجرای رسمی طرح بازدید رایگان ممیزان فنی آسانسور

تاریخ انتشار: 1 مهر 1396 , بازدید: 1224
طرح بازدید رایگان ممیزان فنی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران از آسانسورهای پایتخت از روز یکشنبه دوم مهرماه 1396 به‌طور رسمی آغاز می‌شود.

 

 

طرح بازدید رایگان ممیزان فنی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران از آسانسورهای پایتخت از روز یکشنبه دوم مهرماه 1396 به‌طور رسمی آغاز می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران این طرح در راستای کمپین «حمایت از آسانسور ایمن» و به‌منظور ارتقای ایمنی و سلامت شهروندان با ابتکار و مدیریت اتحادیه صنف آسانسور تهران به اجرا درمی‌آید.

 

مازیار عصام، مجری طرح شناسنامه آسانسور در این‌باره اظهار داشت: اجرای رسمی این طرح از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 2 مهرماه و با بازدید از آسانسور ساختمان‌های خیابان‌ شهید مطهری و شهید بهشتی آغاز می‌شود.

 

عصام با اشاره به اجرای موفقیت‌آمیز آزمایشی این طرح در نیمه اول شهریورماه امسال، تصریح کرد: در این طرح 6 گروه 2 نفره از ممیزان فنی آسانسور اتحادیه صنف آسانسور تهران در محدوده زمانی 8 صبح تا 5 بعد از ظهر با مراجعه به ساختمان‌های واقع در خیابان شهید بهشتی و شهید مطهری نسبت به بازدید آسانسورها اقدام می‌کنند.  

 

به‌گفته وی ممیزان فنی آسانسور دارای کارت شناسایی معتبر عکسدار و ممهور به مهر اتحادیه بوده و شهروندان می‌توانند برای استعلام کد شناسایی هر ممیز، با شماره تلفن 88935666 داخلی 114 و 115 تماس بگیرند یا به سایت اتحادیه www.eett.ir  بخش ممیزان فنی آسانسور مراجعه کنند.

 

عصام خطاب به شهروندان این 2 محدوده جغرافیایی گفت: با توجه به اینکه بازدید اعلام شده فقط در همین روز انجام می‌شود و تکرار نخواهد شد بنابراین در صورت عدم مراجعه ممیزان فنی با شماره تلفن‌های 88935666، 88909325 و 88897866 داخلی 114 و 115 تماس بگیرید تا نزدیکترین ممیز برای شما ارسال شود.

 

وی ادامه داد: ممیزان هنگام بازدید از هر دستگاه آسانسور، قسمت‌های فنی و موتورخانه را مورد بازدید قرار داده و اشکالات و ایرادات احتمالی را شناسایی می‌کنند. سپس این اشکالات فنی از سوی ممیزان در اختیار مالک یا مدیر ساختمان قرار گرفته تا نسبت به رفع آن اقدام شود.

 

مجری طرح شناسنامه آسانسور با بیان اینکه طرح بازدید ممیزان فنی هم‌راستا با ارائه خدمات سرویس و نگهداری ماهانه آسانسور حرکت می‌کند، خاطر نشان کرد: هدف اتحادیه صنف آسانسور تهران از اجرای این طرح، ترویج فرهنگ استانداردسازی و اجرای بازرسی ادواری از سوی مالکان و صاحبان آسانسور به صورت خودجوش و اختیاری است.

 

عصام اضافه کرد: اجرای این طرح کمک می‌کند تا مالکان و مدیران ساختمان‌ها با اطلاع از ایرادات فنی آسانسورهای در اختیار خویش نسبت به ایمن‌سازی آن اقدام کنند.

 

وی حمایت همه‌جانبه از کمپین « حمایت از آسانسور ایمن » را وظیفه همگانی دانست و از شهروندان خواست تا اتحادیه صنف آسانسور تهران را در اجرای این طرح یاری کنند.

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016