با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 497

پلمب واحدهای عرضه کننده خدمات پس از فروش تقلبی

تاریخ انتشار: 24 تیر 1396 , بازدید: 1089
رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه از پلمپ یک ماهه واحدهای صنفی عرضه کننده خدمات پس از فروش تقلبی خبر داد.

رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه از پلمپ یک ماهه واحدهای صنفی عرضه کننده خدمات پس از فروش تقلبی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، سیدمهدی میرمهدی کمجانی در گفت‌وگوی اختصاصی با صدا و سیما، با اشاره به جمع آوری بیش از ۲ هزار گارانتی تقلبی از بازار آی تی افزود: با تشکیل کارگروه ویژه و ممیزی در بخش گارانتی ارائه شده از سوی ۷۰۰ شرکت فقط ۵۵ شرکت مجاز به ارائه خدمات پس از فروش هستند.

 

وی با اشاره به ثبت گارنتی‌های مجاز در سایت اتحادیه فناوران رایانه گفت: اعتماد فروشندگان سخت افزار رایانه به ارائه دهندگان کارت گارانتی این کالا سبب سردرگمی مصرف کننده شده است، زیرا پس از مراجعه کسی پاسخگوی آن‌ها نبود.

 

سید مهدی ۱۰ درصد کالای موجود در بازار it را قاچاق دانست و ادامه داد: تعرفه بالا در این بخش سبب سود بالا در واردات غیر قانونی لپ تاپ و تبلت شده است.

 

رییس اتحادیه فناوران رایانه با اشاره به تفاوت قیمت قابل توجه کالای وارداتی قاچاق و کالای قانونی گفت: لپ تاپ وارداتی بصورت قانونی ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان گرانتر از لپ تاپ قاچاق است که این تفاوت قیمت امکان رقابت را برای واردکنندگان قانونی غیرممکن کرده است.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016