با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 457

توزیع گوشت گرم گوسفندی ۳۳ هزار تومانی در ۴۰۰ نقطه تهران

تاریخ انتشار: 10 تیر 1396 , بازدید: 1005
سرپرست اداره کل تامین دام شرکت پشتیبانی امور دام گفت: روزانه ۳۰ تن گوشت گرم گوسفندی در ۴۰۰ نقطه تهران با قیمت مناسب عرضه می شود.

سرپرست اداره کل تامین دام شرکت پشتیبانی امور دام گفت: روزانه ۳۰ تن گوشت گرم گوسفندی در ۴۰۰ نقطه تهران با قیمت مناسب عرضه می شود.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، سرپرست اداره کل تامین دام شرکت پشتیبانی امور دام اظهار کرد: ستاد تنظیم بازار در وزارت جهاد کشاورزی در راستای تعادل بخشی به قیمت گوشت قرمز و جلوگیری از افزایش غیر منطقی قیمت ها در کنار حمایت از تولید داخلی، سیاست واردات گوشت قرمز سبک از آسیای میانه و استرالیا را از ابتدای امسال اتخاذ کرده است.

 

منوچهر توسلی افزود:گوشت گرم گوسفندی وارداتی با کیفیت در نقاط مختلف تهران از جمله 25 فروشگاه افق کورش، 55 غرفه در میادین میوه و تره بار، 12 فروشگاه شهروند، 9 فروشگاه رفاه و مجتمع گوشت ملاصدرا با قیمت مناسب عرضه می شود.

 

وی با بیان این که گوشت گرم گوسفندی توسط بخش خصوصی وارد و با مدیریت شرکت پشتیبانی امور دام توزیع می شود،گفت: گوشت های گرم گوسفندی وارداتی از آسیای میانه با قیمت مصوب در ستاد تنظیم بازار وزارت جهاد کشاورزی بر اساس قیمت لاشه به قرار هر کیلو گرم 31هزار و 500 تومان و گوشت وارداتی از استرالیا با قیمت هر کیلو گرم 33 هزار تومان در فروشگاه های زنجیری تهران به دست مصرف کننده می رسد.

 

توسلی افزود: واردات و توزیع این محصول با نظارت دقیق سازمان دامپزشکی کشور و سازمان حمایت از مصرف کنند وتولید کننده و بر اساس موازین ذبح شرعی صورت می گیرد.

 

وی در عین حال از توزیع گوشت گرم گوسفندی وارداتی به میزان 16 تن در استان های البرز، 15 تن در قم و سه تن در آذربایحان غربی خبر داد و اعلام کرد: به زودی این محصول به استان های یزد، خراسان رضوی و همدان ارسال می شود.

 

سرپرست اداره کل تامین دام شرکت پشتیبانی امور دام اذعان داشت: در صورت همکاری صنف قصابان تهران، گوشت گرم گوسفندی وارداتی با قیمت مصوب در فروشگاه های خرد سطح تهران نیز عرضه خواهد شد.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016