با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 40

جرایم وام‌های بدهکاران بانکی بخشیده می‌شود

تاریخ انتشار: 19 دی 1395 , بازدید: 1145
جرایم وام‌های بدهکاران بانکی در صورت بازپرداخت نقدی تا پایان سال بخشیده می‌شود.

جرایم وام‌های بدهکاران بانکی در صورت بازپرداخت نقدی تا پایان سال بخشیده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران به نقل از کمیسیون هماهنگی روابط عمومی بانک‌ها، دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی کشور از بخشودگی جرایم تأخیر تأدیه بدهکاران بانکی در صورت تسویه بدهی تا پایان اسفند امسال خبر داد.

علیرضا قیطاسی با اشاره به تصمیم شورای همانگی بانک‌های دولتی اظهارداشت: این تصمیم در راستای اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، همچنین مفاد قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر مصوب مجلس شورای اسلامی، ارتقای نظام مالی کشور با رویکرد مساعدت به بنگاه‌های اقتصادی و درنهایت حفظ اشتغال و کمک به افزایش آن در نشست مشترک نظام بانکی کشور به تصویب رسیده است.

قیطاسی افزود: جرایم تأخیر تأدیه بدهکاران بانکی در صورت تسویه نقدی بدهی بخشیده خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: هریک از بدهکاران بانکی چنانچه نسبت به تسویه نقدی بدهی‌های خود نزد سیستم بانکی تا پایان امسال اقدام کنند از بخشودگی جرایم تأخیر تأدیه بهره‌مند خواهند شد. گفتنی است هفته گذشته کانون بانک‌های خصوصی نیز چنین مصوبه‌ای را به تصویب رسانده بودند.

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016