با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 397

ترکیب تیم‌های فوتسال جام رمضان اتحادیه، نهایی شد

تاریخ انتشار: 9 خرداد 1396 , بازدید: 1149
ترکیب تیم‌های فوتسال شرکت‌کننده در نخستین جام رمضان اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکنندگان وسایل الکترومکانیکی تهران، نهایی شد.

ترکیب تیم‌های فوتسال شرکت‌کننده در نخستین جام رمضان اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکنندگان وسایل الکترومکانیکی تهران، نهایی شد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران در این دوره از مسابقات تعداد 16 تیم اعلام حضور کرده و فهرست بازیکنان، سرپرست و مربی خود را به کمیته برگزاری ارائه کرده‌اند.

 

بنا بر این گزارش اسامی تیم‌های شرکت‌کننده در جام رمضان ويژه صنف و صنعت آسانسور به این شرح است:

سنديكا «الف» و سنديكا «ب» به سرپرستی ایرج نيازی، انجمن توليدكنندگان به سرپرست علی‌محمد منصوری، خانه مهارت به سرپرستی ابوالفضل رحيمی، آريان به سرپرستی زنده‌دل، پاساژ پورنصير به سرپرستی بهزاد رشيديان، آرمان فراز به سرپرستی عسگريان، آسانبركاران عرشيان به سرپرست يكتا، مديران به سرپرستی قيصری، پرشياليفت به سرپرستی مسعود حاج‌محمد‌تقی، بهراد به سرپرستی مرادی‌فر، تامكو به سرپرستی محمدرضا طباطباي، پرسپوليس به سرپرستی نورمحمدی، هيدرو قوام به سرپرستی خطيب، آرش به سرپرستی مصطفي رحيمی، اوج آوران به سرپرستی علايی‌وند.

 

گفتنی است هر تيم دارای ٦ بازيكن، ٤ ذخيره، يك‌نفر مربی و يك سرپرست است.

 

بنا بر اعلام کمیته برگزاری مسابقات جام رمضان اتحادیه صنف آسانسور، مسابقات از روز شنبه 13 خرداد آغاز می‌ِشود و تا پنجشنبه 18 خرداد ادامه دارد.

 

ساعت بازی‌ها از 21 تا 24 شب خواهد بود و هر شب 4 بازی انجام می‌شود.

محل برگزاری بازی‌ها نیز به آدرس بلوار استاد معین، خیابان دامپزشکی، ابتدای کوچه شهید حیدریان، ورزشگاه شهید خوراکیان است.

 

tim

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016