با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 38

هشدار سازمان استاندارد درباره امضای قرارداد تأمین آسانسور

تاریخ انتشار: 19 دی 1395 , بازدید: 1296
مالکان، کارفرمایان و فعالان صنعت ساختمان پیش از عقد قرارداد تأمین آسانسور از دارا بودن مجوز رسمی و قانونی فعالیت شرکت‌های عرضه‌کننده آسانسور اطمینان حاصل پیدا کنند.

مالکان، کارفرمایان و فعالان صنعت ساختمان پیش از عقد قرارداد تأمین آسانسور از دارا بودن مجوز رسمی و قانونی فعالیت شرکت‌های عرضه‌کننده آسانسور اطمینان حاصل پیدا کنند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران به نقل از دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین‌الملل سازمان ملی استاندارد، با توجه به وصول گزارش‌هایی مبنی بر امضای قرارداد تأمین آسانسور با شرکت‌های بدون مجوزهای قانونی و پرداخت وجوه مازاد بر تعرفه‌های بازرسی توسط کارفرمایان، به اطلاع  مالکان، کارفرمایان و فعالان صنعت ساختمان می‌رساند فرایند بازرسی فنی آسانسورهای برقی فقط از طریق ثبت درخواست در سامانه ملی مدیریت بازرسی آسانسور در سطح کشور انجام می‌شود.

 

 در این راستا لازم است مالکان، کارفرمایان و فعالان صنعت ساختمان پیش از عقد قرارداد تأمین آسانسور از دارا بودن مجوز رسمی و قانونی فعالیت شرکت‌های عرضه‌کننده آسانسور اطمینان حاصل کرده و در قراردادهای امضا شده درباره پرداخت هزینه‌های بازرسی فنی آسانسور قابل پرداخت به شرکت‌های بازرسی فنی تأیید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد ایران، طبق تعرفه‌های ابلاغ شده با شرکت مجری ذی‌صلاح آسانسور توافق کرده و از پذیرش تعهد پرداخت هرگونه وجه به جز هزینه‌های بازرسی اکیدا خودداری کنند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016