با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 369

واگذاری زمین رایگان برای ساخت 33 شهرک صنعتی

تاریخ انتشار: 16 اردیبهشت 1396 , بازدید: 1142
امروز در ۳۳ شهرک استان زمین رایگان در اختیار سرمایه گذاران قرار می گیرد و تنها حق انتفاع با تخفیفات ویژه و در اقساط بلند مدت ۳۰ تا ۳۶ ماهه دریافت می شود.

امروز در ۳۳ شهرک استان زمین رایگان در اختیار سرمایه گذاران قرار می گیرد و تنها حق انتفاع با تخفیفات ویژه و در اقساط بلند مدت ۳۰ تا ۳۶ ماهه دریافت می شود.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، علی یزدانی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرهای صنعتی - در بازدید از ۱۳ شهرک، ناحیه صنعتی و مجتمع کارگاهی شرق گیلان و در جمع صاحبان صنایع شهرک صنعتی شهرستان رودسر با بیان اینکه توسعه نواحی صنعتی در مناطقی که مستعد سرمایه گذاری هستند در اولویت برنامه های سازمان قرار دارد، تصریح کرد:شهرک صنعتی رودسر از جمله شهرک‌هایی است که از زیر ساختهای لازم برای توسعه برخوردار است.

 

وی یکی از معضلات عمده شهرک ها و نواحی صنعتی گیلان را راه های دسترسی بین شهری وجاده های روستایی عنوان کرد و گفت: ما در همین رابطه برای شهرک صنعتی لاهیجان که از شهرک های نمونه و فعال در کشور بوده و از ترافیک و نارسایی های راه دسترسی رنج می برد ۵۰۰ متر جاده اختصاصی در نظر گرفتیم که کلنگ زنی این پروژه انجام وامیدواریم در اسرع وقت وبا توجه ویژه مسوولان استان و نماینده شهرستان مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

 

یزدانی ادامه داد: البته برخی از شهرک ها چاره‌ای جز استفاده ازجاده های عمومی ندارند اما بعضی امکان استفاده از جاده اختصاصی را دارند که باید مطالعات آن انجام گیرد.

 

وی افزود: با اهتمامی که نماینده عالی دولت در استان دارند می توان در این رابطه اقدامات خوبی داشت.

 

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به ظرفیت بالای صنعت گیلان برای حضوری پررنگ در بازار روسیه اشاره کرد و گفت: با توجه به تحولات خوبی که در صادرات غیر نفتی داشتیم در کشور بی سابقه بود، امسال ۱۷ برنامه دربسته تشویقی امر صادرات قرار گرفته است.

 

وی ایجاد اشتغال را از اهم برنامه های دولت درسال جاری عنوان کرد و گفت: در سه سال گذشته بالغ بر ۷۰۰ هزار شغل تنها در حوزه اصناف در کشور ایجاد شده است.

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016