با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 340

طرح شناسنامه آسانسور درآمد واحدهای صنفی را افزایش می‌دهد

تاریخ انتشار: 3 اردیبهشت 1396 , بازدید: 1654
اجرای طرح شناسنامه آسانسور به‌دلیل منطقی کردن نرخ خدمات و سرویس نگهداری، درآمد واحدهای صنفی را افزایش می‌دهد.

اجرای طرح شناسنامه آسانسور به‌دلیل منطقی کردن نرخ خدمات و سرویس نگهداری، درآمد واحدهای صنفی را افزایش می‌دهد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، مجری طرح شناسنامه آسانسور با بیان این مطلب اظهار داشت: اجرای طرح شناسنامه آسانسور که از بهمن پارسال آغاز شد تاکنون توانسته با همراهی و همکاری واحدهای صنفی رسته آسانسور، پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

 

مازیار عصام با تأکید بر اینکه فقط واحدهای صنفی مجاز و دارای پروانه کسب از سوی اتحادیه صنف آسانسور می‌توانند نسبت به شناسنامه‌دار کردن آسانسورهای در اختیار خود اقدام کنند، افزود: واحدهای صنفی رسته آسانسور پس از شناسنامه‌دار کردن هر دستگاه، باید به‌طور انحصاری به آن خدمات بدهند.

 

عصام ادامه داد: صدور شناسنامه، خدمات هر آسانسور را قانونمند ‌کرده و در نتیجه از فعالیت و مزاحمت تکنسین‌ها و تعمیرکاران غیرمجاز و بدون پروانه کسب جلوگیری می‌کند.

 

به‌گفته وی ارائه خدمات صنفی مجاز و بر اساس نرخ مصوب از سوی واحدهای صنفی دارای پروانه کسب و جلوگیری از فعالیت افراد بدون پروانه موجب می‌شود تا اعضای صنف بتوانند درآمد بیشتری کسب کنند.

 

وی با ابراز تأسف از اینکه برخی تکنسین‌ها و تعمیرکاران اقدام به دور زدن مدیران واحدهای صنفی خود کرده و به‌طور مستقیم اقدام به عقد قرارداد و ارائه خدمات به صاحبان آسانسور می‌کنند، تصریح کرد: باتوجه به اینکه شناسنامه دار کردن آسانسور فقط از سوی واحدهای صنفی مجاز امکان‌پذیر است درنتیجه، هر دستگاه آسانسور پس از شناسنامه‌دار شدن نمی‌تواند از سوی واحد صنفی دیگری و یا تکنسین‌ها و تعمیرکاران غیرمجاز و متفرقه برای خدمات‌دهی در اختیار قرار گیرد.

 

مجری طرح شناسنامه آسانسور خاطر نشان کرد: اجرای این طرح، روز به روز تعداد آسانسورهای خدمات‌پذیر بیشتری را نصیب واحدهای صنفی مجاز و دارای پروانه کسب می‌کند چراکه صدور شناسنامه فقط از سوی واحدهای مجاز امکان‌پذیر بوده و شهروندان نیز برای شناسنامه‌دار کردن آسانسورهای خود به آنها مراجعه می‌کنند.

 

عصام با تصریح اینکه، طرح شناسنامه آسانسور دست تکنسین‌ها و تعمیرکاران غیرمجاز را از این صنف و صنعت کوتاه می‌کند، یادآور شد: اجرای این طرح موجب خواهد شد تا این دسته از افراد جذب واحدهای صنفی مجاز شده و به‌‌تدریج تعداد آنها به حداقل برسد.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016