با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 329

استارتاپ‌ها تهدیدی برای بنگاه‌های کوچک هستند

تاریخ انتشار: 29 فروردین 1396 , بازدید: 769
تدوین 2 هزار دستورالعمل دست و پاگیر برای ایجاد شغل، مانع توسعه و مشکل‌ساز است.

تدوین 2 هزار دستورالعمل دست و پاگیر برای ایجاد شغل، مانع توسعه و مشکل‌ساز است.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، علی فاضلی در گفت‌وگو با صدا و سیما، با اشاره به اینکه چنین رویه ای در دنیا وجود ندارد، افزود: این قوانین سبب ایجاد اختلال درفضای کسب و کار می شود.

 

فاضلی با اشاره به ضرورت اصلاح قوانین ایجاد شغل ادامه داد: باید مجلس شورای اسلامی برای تصحیح قانون نظام صنفی توجه بیشتری داشته باشد.

 

رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به رشد چشمگیر تکنولوژی در فضای کسب و کار گفت: در 5 سال آینده استارتاپ‌ها، تهدیدی برای بنگاه های کوچک هستند که باید با آگاهی رسانی و آموزش به صاحبان این بنگاهها و تصویب قوانین تقویت کننده بنگاهها مانع از ایجاد اختلاف در فعالیت این مراکز شویم.

 

فاضلی با اشاره به شکل گیری کارگروه های خاص بین اصناف و مجلس شورای اسلامی افزود: در 6 ماه نخست امسال اصلاح قوانین در جهت تقویت تولید ملی و ایجاد اشتغال پایدار از اولویت های اتاق اصناف و دلیل شکل گیری کارگروه های ویژه اصناف و مجلس است.

 

وی پرداخت 10 میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه های تولید صنفی را از برنامه های اصناف در 2 ماه آینده اعلام کرد و ادامه داد: پس از نشست مشترک بین وزارت صنعت ، معدن و تجارت و بانک مرکزی، پرداخت این تسهیلات اجرایی خواهد شد.

 

رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به ایجاد 57 هزار شغل در سال گذشته در اصناف گفت: 80 درصد این مشاغل در بخشهای غیر مولد ایجاد شده است که این رویه باید اصلاح شود.

 

فاضلی صنعت گردشگری را بسیار پر ظرفیت برای ایجاد اشتغال دانست و ادامه داد: در این صنعت 9 اتحادیه مشغول فعالیت است که توجه به ظرفیت این بخش در اولویت فعالیت های امسال قرار خواهد داشت.

 

وی با اشاره به ضرورت قرار گرفتن بازرگانی خارجی در خدمت تولید گفت: واردات باید در بخش مواد اولیه، ماشین آلات و ابزارآلات انجام شود.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016