با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 327

پلمب ۴۷۰ وسیله بازی غیراستاندارد در تهران

تاریخ انتشار: 29 فروردین 1396 , بازدید: 590
مدیرکل استاندارد تهران از بازرسی ۹۵ شهربازی در استان تهران و پلمب ۴۷۳ تجهیزات بازی، درنتیجه این بازرسی‌ها در سال گذشته خبر داد.

مدیرکل استاندارد تهران از بازرسی ۹۵ شهربازی در استان و پلمب ۴۷۳ تجهیز ،درنتیجه این بازرسی‌ها در سال ۹۵ ،خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از اداره کل استاندارد استان تهران، کارشناسان استاندارد در سال گذشته، بیش از 2300 مورد بازرسی از تجهیزات بازی در شهربازی‌ها و مراکز تفریحی استان انجام دادند و در جریان این بازرسی‌ها، 473 تجهیز پلمب و برای 1274 تجهیز مجوز استاندارد صادر شد.

 

مسلم بیات درباره بازرسی از کابل‌راه‌های( تله‌کابین و تله‌سی‌یژ) استان تشریح کرد: در حال حاضر در استان تهران، 19 خط کابل‌راه در هشت مجموعه فعال هستند و بازرسان استاندارد در بازرسی‌های خود، چهار مجموعه و هشت خط از کابل‌راه‌ها را بدلیل غیراستاندارد بودن پلمب کردند.

 

وی یادآور شد: مجموعا 108 شهربازی سرپوشیده و روباز، 488 زمین بازی و پنج پارک آبی در استان فعالند که بسیاری از آن‌ها موفق به اخذ مجوز استاندارد و فک پلمب ده‌اند. همچنین در سال گذشته 13 شهربازی، بدلیل غیراستاندارد و ناایمن بودن، پلمب شدند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016