با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 293

دریافت ۱۸ هزار میلیارد مالیات بر ارزش افزوده

تاریخ انتشار: 23 فروردین 1396 , بازدید: 443
بر اساس آمار ۱۱ ماهه از عملکرد بودجه، ۱۸.۶ هزار میلیارد تومان مالیات بر ارزش افزوده از صاحبان کسب و کار و تولید کنندگان گرفته شده است.

بر اساس آمار ۱۱ ماهه از عملکرد بودجه، ۱۸.۶ هزار میلیارد تومان مالیات بر ارزش افزوده از صاحبان کسب و کار و تولید کنندگان گرفته شده است.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از تسنیم بررسی درآمدهای دولت از محل جمع آوری مالیاتهای غیر مستقیم(واردات و خدمات) در 11 ماهه نخست سال 95، نشان می‌دهد در این مدت دولت حدود 18.6هزار میلیارد تومان  بابت مالیات بر ارزش افزوده از مردم دریافت کرده است.

 

درآمد دولت از این محل نسبت به مدت مشابه پارسال با رشد 6 هزار میلیارد ریالی همراه شده است. درامد مالیاتی  دولت از محل حقوق و عوارض گمرکی نیز رقمی در حدود 14.2 هزار میلیارد تومان بوده که این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال با رشد 61 درصدی همراه شده است.

 

در این بخش درآمد مالیاتی از محل حقوق ورودی خودرو 2 هزار میلیارد تومان و حقوق ورودی دیگر کالاها حدود 12.3 هزار میلیارد تومان بوده است. بر این اساس مجموع درآمدهای کسب شده از محل مالیاتهای غیرمستقیم 43 هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به مدت مشابه پارسال با رشد 4. درصدی همراه شده است.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016