با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 292

متقاضیان مسکن مهر پرند انصراف بدهند

تاریخ انتشار: 23 فروردین 1396 , بازدید: 936
مدیرعامل عمران پرند با بیان این‌که از ۹۵ هزار واحد مسکن مهر پرند ۵۳ هزار واحد تحویل شده از تکمیل ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد تا پایان دولت یازدهم خبر داد.

مدیرعامل عمران پرند با بیان این‌که از ۹۵ هزار واحد مسکن مهر پرند ۵۳ هزار واحد تحویل شده از تکمیل ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد تا پایان دولت یازدهم خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از تسنیم سیدعلی طاهری در این‌باره گفت: متقاضیان مسکن مهر می‌توانند با دریافت پول خود از تعاونی ها، دوباره در این طرح ثبت‌نام کنند. طاهری عامل افزایش قیمت مسکن مهر را جانمایی نامناسب این طرح دانست.

 

وی اضافه کرد:‌ اواخر سال 93 و اوایل 94 قیمت مسکن مهر شهر جدید پرند را نهایی و با پیمانکاران اتمام حجت شد تا به دنبال افزایش قیمت‌ها نباشند. وی با بیان این‌که 17500 واحد مسکن مهر با پیشرفت 75 درصدی دارای متقاضی موثر است که تا پایان دولت یازدهم با همکاری دیگر دستگاه‌های ذی‌ربط کامل می‌شود، تصریح کرد: با توجه به این‌که 70 درصد پیمانکاران با بانک مسکن قرارداد دارند و تسهیلات جذب کردند، موظف هستند براساس جدول زمانبندی واحدها را تحویل دهند.

 

وی با اشاره به این‌که 7500 واحد مسکن مهر پرند فاقد متقاضی است، گفت:‌ این واحدها 40 تا 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

 

مدیرعامل عمران پرند با اشاره به دستور وزیر راه برای تحویل واحدهای مسکن مهر پس از تامین آب، برق و فاضلاب به متقاضیان اظهار کرد: واحدها با امکانات کامل تحویل متقاضیان می‌شود و 48 ساعت بعد از سکونت متقاضیان، انشعاب گاز نیز نصب می‌شود. طاهری همچنین گفت: متقاضیان مسکن مهر می‌توانند با دریافت پول خود از تعاونی‌ها، دوباره در این طرح ثبت‌نام کنند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016