با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 262

دومین شماره ماهنامه «صنف و صنعت» نشر شد

تاریخ انتشار: 23 اسفند 1395 , بازدید: 1343
شماره دوم ماهنامه « صنف و صنعت »، نشریه داخلی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران به چاپ رسید.

شماره دوم ماهنامه « صنف و صنعت »، نشریه داخلی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران به چاپ رسید.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، دومین شماره ماهنامه «صنف و صنعت» با گفت‌وگو‌ها و گزارش‌های متنوع و خواندنی میان اعضا و فعالان صنف آسانسور و الکترومکانیک توزیع شد.

 

در این شماره گفت‌وگوی اختصاصی با علی‌اکبر ایلخانی، رییس هیأت مدیره اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران با عنوان «اتحادیه، اولویت اول زندگی من» و مقاله‌ای از سیدمهدی طباطبایی، مدیر مسوول ماهنامه با عنوان « دوره گذار در کسب و کار با نگاهی به صنعت آسانسور» را می‌خوانید.

 

همچنین گفت‌وگوهایی با برخی از اعضای اصلی دبیرخانه دائمی اتحادیه‌های صنف آسانسور، گزارشی از نخستین گردهمایی فروشندگان آسانسور و پله برقی، گزارشی از نخستین نشست هماهنگی اتحادیه‌های صنف آسانسور کشور، گزارشی از اعلام موجودیت کانون صنفی تخصصی مهندسین آسانسور، پله‌برقی و بالابرهای ایران و گزارشی از تشکیل دبیرخانه دائمی اتحادیه‌های همگن صنف آسانسور ایران را خواهید خواند.

 

در این شماره از ماهنامه « صنف و صنعت »، گزارشی از فرآیند طرح شناسنامه آسانسور، گفت‌و‌گوی اختصاصی با مسلم بیات مدیر کل اداره استاندارد استان تهران با عنوان «شرکت‌های متخلف را از چرخه تولید آسانسور حذف می‌کنیم»، گزارشی از توافق چهارجانبه‌ میان اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، انجمن فروشندگان تجهیزات آسانسور، انجمن تولیدکنندگان قطعات آسانسور و سندیکای آسانسور و پله برقی برای برگزاری نمایشگاه بین‌المللی آسانسور و گزارشی از معرفی موسسه حقوقی اریکه ایرانیان دادبان با مدیریت منصور رادپویا را از نظر می‌گذرانید.

 

دومین شماره ماهنامه « صنف و صنعت » با مدیر مسوولی سیدمهدی طباطبایی و سردبیری آزاده حسینی از 20 اسفندماه در دسترس علاقمندان و فعالان صنف و صنعت قرار گرفت.

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016