با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 260

سقف برداشت از خودپردازها ۵۰۰ هزار تومان شد

تاریخ انتشار: 20 اسفند 1395 , بازدید: 1291
طبق اعلام بانک مرکزی، شعب بانک‌های منتخب در استان تهران از این هفته اسکناس‌های تا نخورده ۲ و ۵ هزار تومانی به متقاضیان توزیع می‌کنند.

طبق اعلام بانک مرکزی، شعب بانک‌های منتخب در استان تهران از این هفته اسکناس‌های تا نخورده ۲ و ۵ هزار تومانی به متقاضیان توزیع می‌کنند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از تسنیم، توزیع اسکناس نو از 22 تا 26 اسفندماه در شعب منتخب بانک‌های ملی ایران، صادرات ایران، ملت، سپه، اقتصاد نوین، سینا، پست بانک و پارسیان در استان تهران آغاز خواهد شد.

 

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، بانک‌های منتخب به متقاضیان اسکناس نو، یکصد برگ اسکناس 2000 تومانی و یکصد برگ اسکناس 5000 تومانی می‌دهند.

 

همچنین آن گروه از مردمی که مایل به دریافت اسکناس‌های 10 هزار تومانی نو هم هستند می‌توانند از دستگاه‌های خودپرداز و شعب بانک‌ها نیاز خود را تأمین کنند.

 

برخی گزارش های رسیده نیز حکایت از آن دارد که تعداد زیادی از بانک‌ها در توزیع اسکناس نو از طریق عابربانک‌ها پیش‌دستی کرده و از روزهای قبل اسکناس تا نخورده در دستگاه‌های خودپردازشان قرار داده اند.

 

گفتنی است در روزهای پایانی سال، بانک مرکزی در مجموع 16 هزار میلیارد ریال اسکناس نو در تهران و شهرستانها توزیع می‌کند و برای بانک‌های متقاضی در این روزها امکان افزایش میزان سقف برداشت از خودپردازها تا سقف 500 هزار تومان را هم قرار داده است. بنابراین در سال جاری به بانک‌هایی که متقاضی استفاده از این تمهید هستند اجازه داده شده از 20 اسفند 1395 تا 15 فرودین 1396 سقف برداشت از خودپردازهای خود را به میزان 500 هزار تومان افزایش دهند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016