با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 259

نمایشگاه بهاره مصلی تا ۲۸ اسفند برپاست

تاریخ انتشار: 20 اسفند 1395 , بازدید: 1138
مدیر برگزاری نمایشگاه های بهاره تهران از تمدید نمایشگاه فروش بهاره مصلی امام خمینی (ره) تا ۲۸ اسفند خبر داد.

مدیر برگزاری نمایشگاه های بهاره تهران از تمدید نمایشگاه فروش بهاره مصلی امام خمینی (ره) تا ۲۸ اسفند خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از تسنیم، ابراهیم درستی با اشاره به اینکه مرحله سوم نمایشگاه بهاره مصلی تا 28 اسفند دایر است افزود: نمایشگاه فروش بهاره خاوران، حکیمیه، پارک ارم و بوستان ولایت در تاریخ 20 اسفند به کار خود پایان می دهند.

 

درستی استقبال مردم را در این دوره نمایشگاه ها از کالای ایرانی بسیار بیشتر از سال های گذشته دانست و گفت: افزایش کیفیت و قیمت های مناسب کالاهای ایرانی عرضه شده سبب جذب مصرف کنندگان در این دوره شده است. به گفته وی از کل نمایشگاه‌های برگزار شده تاکنون فقط 18 شکایت ارائه شده است.

 

همچنین رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد هیچ مشکل و کمبودی برای تامین کالا و محصولات مورد نیاز مردم برای شب عید وجود ندارد و به غیر از نمایشگاه‌های بهاره، فروش فوق‌العاده محصولات و کالاهای مورد نیاز شب عید در سطح شهر با مجوز اتحادیه‌های صنفی مختلف آغاز شده که این تمهیدات و فراوانی در عرضه راه را برای گرانفروشی و سودجویی می‌بندد.

 

علی فاضلی در گفت‌وگو با ایسنا درباره تشدید نظارت‌ها و کنترل در بازار شب عید و نوروز ادامه داد: ناظران اتاق اصناف به همراه دستگاه‌های متولی دیگر مانند سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان حمایت، گشت ها و نظارت های خود را تشدید کرده‌اند و مردم می‌توانند در صورت مشاهده گرانفروشی و سودجویی در بازار آن را از طریق سامانه تلفنی ۱۲۴ به اطلاع مأموران برسانند، چراکه ناظران اتاق اصناف به صورت شبانه روزی کار می‌کنند و روزانه بیش از ۱۵ ساعت در بازار حضور دارند.

 

فاضلی درباره وضعیت فروش‌های فوق‌العاده از سوی واحدهای صنفی در کشور تصریح کرد: فروش‌های فوق‌العاده در سطح 11 هزار و 500 واحد در سراسر کشور آغاز شده که از سوی بنگاه‌ها و با مجوز اتحادیه‌های صنفی‌شان با هدف تنظیم و کنترل بازار در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی اضافه کرد: هم اکنون برای محصولات اساسی مانند  میوه هیچ مشکلی در حوزه تامین کالا وجود ندارد و برای عرضه آنها نیز فروشگاه‌هایی در سطح شهرهای مختلف در نظر گرفته شده تا مردم به راحتی بتوانند به این محصولات دسترسی پیدا کنند و مشکلی در حوزه بازار و قیمت آنها به وجود نیاید.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016