با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 249

پلمپ 14 نمایشگاه بهاره غیرمجاز در تهران

تاریخ انتشار: 14 اسفند 1395 , بازدید: 567
رییس اتاق اصناف ایران از صدور دستور پلمپ 14 نمایشگاه بهاره غیرمجاز در تهران و پلمپ این مراکز خبر داد.

رییس اتاق اصناف ایران از صدور دستور پلمپ 14 نمایشگاه بهاره غیرمجاز در تهران و پلمپ این مراکز خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از صداوسیما، علی فاضلی با اشاره به اینکه این نمایشگاه های غیر مجاز بدون هیچگونه نظارت در قیمت و کیفیت دایر می‌شود، افزود: مردم فقط از نمایشگاه هایی که از اتاق اصناف مجوز فعالیت دریافت کرده است، خرید کنند.

 

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه های بهاره تهران در مصلی امام خمینی ، بوستان ولایت ، پارک ارم، حکیمیه و خاوران ادامه داد : بازرسی در این نمایشگاه ها موضوع بسیار مهم برای اصناف است.

 

حسین درودیان، رییس امور بازرسی اصناف هم با اشاره به استقرار گروه بازرسی 8 نفره به همراه یک قاضی تعزیرات در هریک از نمایشگاه های بهاره تهران گفت: همه شکایات مردمی در زمینه گران فروشی، درج نشدن قیمت وعرضه کالای خارجی با حضور این بازرسان بررسی وبا متخلف برخورد می شود.

 

همچنین نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در جمع مدیران کل ستادی و استانی سازمان ملی استاندارد ایران، خواستار کنترل دقیق کالاهای مصرفی مردم در شب عید و تعطیلات نوروز شد و تاکید کرد : کالاهای مصرفی مردم در آستانه سال نو کنترل و بازرسی می شود. پیروزبخت افزود: با هماهنگی دستگاه‌های مرتبط و با کنترل کالاهای مصرفی شب عید و روزهای تعطیلات نوروز، نگرانی شهروندان را کاهش دهیم.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016