با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 239

عرضه گوشت تازه گوسفندی در نمایشگاه بهاره و فروشگاه‌های زنجیره‌ای

تاریخ انتشار: 11 اسفند 1395 , بازدید: 1310
آن قدر گوشت تازه با قیمت دولتی به بازار عرضه می‌کنیم، تا قیمت‌ بشکند.

آن قدر گوشت تازه با قیمت دولتی به بازار عرضه می‌کنیم، تا قیمت‌ بشکند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، علیرضا ولی مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام در گفت‌وگو با فارس درباره آخرین وضعیت عرضه گوشت تازه گوسفندی برای تنظیم بازار اظهار داشت: روزانه نزدیک به 500 لاشه گوشت گوسفندی به بازار عرضه می‌کنیم و امروز نزدیک به 2 هزار لاشه گوشت گوسفند را به بازار عرضه کرده‌ایم که 50 درصد آن به صورت لاشه و 50 درصد به صورت خردشده و بشقابی عرضه می‌شود.

 

ولی با اشاره به قیمت گوشت در بازار افزود: گوشت‌های گوسفندی برای تنظیم بازار هر کیلو 31500 تومان به صورت شقه عرضه می‌شود که قاعدتاً در قطعات کوچک و بسته‌بندی به صورت گرد ران، ماهیچه و سردست کمی گران‌تر است. همچنین گوشت منجمد گوساله داخلی کیلویی 21500 تومان و گوشت منجمد وارداتی 22500 تومان عرضه می‌شود.

 

وی درباره محل عرضه این گوشت‌های تنظیم بازار نیز گفت: در همه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و 5 نمایشگاه بهاره که مجوز قانونی دارند و تعاونی مصرف کارکنان گوشت عرضه می‌شود و حتی قصابی‌هایی که مایل به دریافت این گوشت هستند، می‌توانند با مراجعه به شرکت پشتیبانی امور دام به مقدار نیاز از این نوع گوشت دریافت کنند.

 

همه گوشت‌های تنظیم بازار، بره است

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام در پاسخ به اینکه چرا با وجود وفور عرضه گوشت در بازار همچنان قصابی‌ها گوشت را بالای 40 هزار تومان می‌فروشند، تصریح کرد: برای دلالان که نفعشان در افزایش قیمت گوشت است، به این موضوع دامن می‌زنند تا حدی که می‌گویند گوشت بی‌کیفیت یا گوشت میش است. در حالی که همه این گوشت‌ها از بره و گوسفند‌های جوان است.

 

 ولی در باره نحوه تأمین گوشت تنظیم بازار خاطر نشان کرد: گوشت‌ها از محل داخلی یا واردات از کشورهای ارمنستان و تاجیکستان تأمین می‌شود و اخیراً هم دام پاکستان را در مرز سیستان و بلوچستان با طی مراحل قرنطینه‌ای کشتار کرده و به صورت لاشه گرم وارد کشور می‌کنیم.

 

وی تأکید کرد: که آن قدر گوشت گرم به بازار تزریق می‌کنیم تا قیمت‌ها شکسته شده و به سطح واقعی خود برسد.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016