با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 238

نمایشگاه‌های بهاره استان تهران افتتاح شد

تاریخ انتشار: 11 اسفند 1395 , بازدید: 834
امروز به طور همزمان 20 نمایشگاه در نقاط مختلف استان تهران افتتاح شد. هدف از برگزاری این نمایشگاه‌ها ارائه خدمات بهتر در قالب یک مجموعه به شهروندان است.

امروز به طور همزمان 20 نمایشگاه در نقاط مختلف استان تهران افتتاح شد. هدف از برگزاری این نمایشگاه‌ها ارائه خدمات بهتر در قالب یک مجموعه به شهروندان است.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از ایسنا، رئیس اتاق اصناف ایران ضمن تشریح جزئیات نمایشگاه عرضه مستقیم کالا (بهاره 95) از برپایی نمایشگاه‌های غیرقانونی در استان تهران انتقاد کرد.

 

علی فاضلی در مراسم افتتاح نمایشگاه بهاره 95 در مصلای تهران گفت: در راستای اهداف ستاد تنظیم بازار و حمایت از مصرف کننده ما به عنوان اتاق های اصناف کشور قائل به این موضوع هستیم که چون در زمینه تامین مشکلی وجود ندارد برگزاری نمایشگاه بهاره را به صلاح نمی دانیم.

 

فاضلی افزود: اما دولت نگاه کامل تری به این موضوع دارد و تاکید داشت برگزاری نمایشگاه بهاره باید حتما در دستور کار قرار گیرد و استانداری تهران هم نظرش بر همین بود و قرار شد اتاق اصناف هم در برگزاری این نمایشگاه حضور داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه امروز به طور همزمان 20 نمایشگاه در نقاط مختلف استان تهران افتتاح می شود، ادامه داد: به طور کلی هدف از برگزاری این نمایشگاه این است که خدمات بهتری را در قالب یک مجموعه در اختیار شهروندان قرار دهیم و دولت هم در قالب ستاد تنظیم بازار محصولاتی از جمله برنج، روغن و کره را ارائه می‌کند.

 

رئیس اتاق اصناف عنوان کرد: کالاهایی که از طرف اصناف به عنوان کالاهای شب عید در این نمایشگاه عرضه می شود شامل کیف و کفش، آجیل و خشکبار و شیرینی و شکلات است. همچنین در این نمایشگاه دستگاه های نظارتی ازجمله سازمان تعزیرات، سازمان صنعت و معدن، سازمان حمایت و بازرسی اصناف بیشتر از سال های قبل حضور خواهد داشت و کنترل و نظارت لازم را انجام می‌دهند.

 

وی با اشاره به برخی ایرادات نمایشگاه بهاره افزود: یکی از ایراداتی که نمایشگاه های بهاره در سراسر کشور با آن روبه‌رو هستند این است که امکانات رفاهی برای مردم فراهم نیست. در شأن مردم نیست نمایشگاه زیر چادر برگزار شود اما فعلا مجبور هستیم به دلیل نداشتن مکان مناسب، نمایشگاه را به همین شکل برگزار کنیم اما نیاز است که تمهیداتی در زمینه اندیشیده شود.

 

وی ادامه داد: از سوی دیگر متاسفانه با وجود مصوبات قانونی شورای تامین شاهد برپایی برخی نمایشگاه های غیرقانونی از سوی برخی ارگان ها هستیم؛ این مشکلی است که اقتصاد ما امروز با آن روبه‌رو است. در این زمینه استانداری، 14 نقطه را به عنوان نمایشگاههای غیرقانونی اعلام کرده است. باید در این زمینه اقدام جدی صورت گیرد، چراکه هیچ نظارتی بر این نمایشگاه ها وجود ندارد.

 

فاضلی خاطر نشان کرد هه کالاها در نمایشگاه بهاره با 15 تا 20 درصد تخفیف عرضه خواهند شد و در این باره کنترل لازم از سوی بازرسی های اتاق اصناف انجام می‌شود.

 

رئیس اتاق اصناف ایران در ادامه اظهار داشت: ما اولویت را به آسیب‌دیدگان پلاسکو داده‌ایم اما نمی‌توان همه امکانات را در اختیار 2 بخش قرار داد و 400 پیراهن‌دوز را به اینجا بیاوریم. این نمایشگاه باید تامین‌کننده همه نیازهای مردم باشد.

 

گفتنی است نمایشگاه عرضه کالای مستقیم (بهاره 95) از 11 تا 20 اسفند در 5 نقطه مصلای تهران، ارم، حکیمیه، بوستان ولایت و خاوران برپا است.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016