با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 236

کالاهای خارجی بدون خدمات پس از فروش را تحریم کنید

تاریخ انتشار: 10 اسفند 1395 , بازدید: 1113
معاون اول رییس جمهوری در همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کننده از ایرانی‌ها خواست تا کالاهای خارجی بدون خدمات پس از فروش را تحریم کنند.

معاون اول رییس جمهوری در همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کننده از ایرانی‌ها خواست تا کالاهای خارجی بدون خدمات پس از فروش را تحریم کنند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از تسنیم، اسحاق جهانگیری با بیان اینکه هر شرکت و برند خارجی که می‌خواهد در ایران به‌ویژه کالای سرمایه‌ای بفروشد باید دفتر نمایندگی و خدمات پس از فروش داشته باشد، گفت: ملت ایران باید کالایی را که شرکت آن، دفتر نمایندگی و خدمات پس از فروش ندارد، تحریم کند.

 

جهانگیری تأکید کرد: هر شرکت و برند خارجی که می‌خواهد در ایران به‌ویژه کالای سرمایه‌ای بفروشد باید دفتر نمایندگی و خدمات پس از فروش داشته باشد.

 

معاون اول رئیس جمهوری ادامه داد: بحث خدمات پس ار فروش را باید جدی بگیریم؛ برای ملت ایران درست نیست یک شرکتی خارجی دفتر نمایندگی و حتی خدمات پس از فروش در این کشور ایجاد نکرده باشد.

 

وی ادامه داد: بازار و کالای تولید داخلی باید به‌عنوان یک موضوع اساسی و جدی مورد توجه قرار گیرد. اینکه گفته می‌شود و ما مکرر می‌گوییم مصرف کالای ایرانی افتخار ایرانی است یا تولید داخلی افتخار ملی است باید بتوانیم مصرف کنیم. این موضوع نباید در حد شعار باشد.

 

وی یادآور شد: این موضوع خطاب به ملت ایران است که دسترنج فرزندان خود را که در بنگاه‌ها تولید می‌شود، مصرف کنند.

 

جهانگیری همچنین گفت: ممکن است کیفیت کالای خارجی از ایرانی بهتر باشد. البته همه موارد هم این‌گونه نیست ولی این بد است که فرهنگ ملت ایران به این سمت است که کالای خارجی بهتر است در حالی که خیلی از کالاهای ایرانی بهتر از نوع خارجی در داخل بازار است.

 

وی افزود: باید تلاش کنیم مردم به سمت مصرف کالای ایرانی بروند. باید فرهنگ خرید کالای ایرانی نهادینه شود و بپذیریم همه کشورهایی که مسیر توسعه صنعتی را دنبال کردند و به نقطه‌ای رسیدند که کالاهای آنها برند شده است به دلیل این است که مردم آن کشور به تولیدکنندگانشان فرصت دادند کیفیت کالایشان بالا برود.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016