با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 22

نخستین گردهمایی فروشندگان آسانسور برگزار شد

تاریخ انتشار: 12 دی 1395 , بازدید: 1276
نخستین گردهمایی فروشندگان و تعمیرکاران صنعت آسانسور و پله برقی امروز یکشنبه 12 دی‌ماه در سالن همایش ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار ‌شد.

نخستین گردهمایی فروشندگان و تعمیرکاران صنعت آسانسور و پله برقی امروز یکشنبه 12 دی‌ماه در سالن همایش ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار ‌شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، نخستین گردهمایی فروشندگان و تعمیرکاران صنعت آسانسور و پله برقی با استقبال گسترده اعضای اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران و انجمن کارفرمایی فروشندگان و تعمیرکنندگان تجهیزات آسانسور، پله برقی و بالابر برقی شهر تهران برگزار ‌شد.

در این گردهمایی علی‌اکبر ایلخانی رئیس اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران به همراه اعضای هیأت مدیره، محمدحسین مقیمی قائم مقام وزیر کشور، مسلم بیات رئیس اداره کل استاندارد و تحقيقات صنعتی استان تهران، مسعود فرخی، رئیس هیأت مدیره انجمن کارفرمایی فروشندگان و تعمیرکنندگان تجهیزات آسانسور به همراه اعضای هیأت مدیره و دیگر اعضای انجمن، احمد گوران شورکچالی، قائم‌مقام معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت و افشار فتح‌الهی معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران حضور داشتند.

مسلم بیات، رئیس اداره کل استاندارد و تحقيقات صنعتی استان تهران در این نشست با بیان اینکه برای ساماندهی آسانسورهای شهر تهران، همکاری‌هایی خوبی میان این اداره کل و اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران صورت گرفته بر رتبه‌بندی شرکت‌های دارای پروانه طراحی و مونتاژ، پلمپ آسانسورهای بدون استاندارد و‌ ابطال پروانه طراحی و مونتاژ شرکت‌های متخلف تأکید کرد.

در ادامه این نشست از «طرح شناسنامه آسانسور» که از سوی اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران تهیه و آماده اجرا است، رونمایی شد. مازیار عصام، مدیر اجرایی طرح شناسنامه‌دار کردن آسانسورهای شهر تهران در این نشست اظهار داشت: بر اساس این طرح هر آسانسور دارای شناسنامه شده و برای آن یک برچسب فنی (QRcode) و برای صاحب و مالک آسانسور، کارت صادر خواهد شد؛ برچسب فنی و کارت آسانسور ممهور به هولوگرام اتحادیه بوده و مالکان هر آسانسور و استفاده‌کنندگان از آن می‌توانند با بهره‌گیری از برچسب فنی از وضعیت فنی و ایمنی آن دستگاه آگاه شوند.

همچنین در این گردهمایی علی صدیقی، عضو هیأت مدیره انجمن کارفرمایی فروشندگان و تعمیرکنندگان تجهیزات آسانسور به ارائه مطلبی با عنوان «برندسازی علیه رکود» با تأکید بر صنعت آسانسور پرداخت و در پایان مراسم نیز از برگزیدکنندگان و پیشکسوتان صنف و صنعت آسانسور و حامیان برگزاری نخستین گردهمایی فروشندگان و تعمیرکاران صنعت آسانسور و پله برقی قدردانی شد.  

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016