با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 224

استقبال اتحادیه‌های صنفی شهرستان‌ها از اجرای طرح شناسنامه آسانسور

تاریخ انتشار: 30 بهمن 1395 , بازدید: 1422
اتحادیه‌های صنف آسانسور شهرستان‌های کشور آمادگی خود را برای اجرای طرح شناسنامه آسانسور در شهرستان محل کار خود اعلام کردند.

اتحادیه‌های صنف آسانسور شهرستان‌های کشور آمادگی خود را برای اجرای طرح شناسنامه آسانسور در شهرستان محل کار خود اعلام کردند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، مجری طرح شناسنامه آسانسور با بیان این مطلب از اجرای طرح شناسنامه‌ آسانسور در دیگر استان‌ها و شهرستان‌های کشور همراه با شهر تهران خبر داد.

 

مازیار عصام در حاشیه نخستین نشست دبیرخانه دائمی اتحادیه‌های همگن صنف آسانسور،‌پله برقی و بالابر که با حضور روسا،‌ اعضای هیأت مدیره و اعضای اتحادیه‌های صنف آسانسور از 21 استان کشور و 3 شهرستان استان تهران برگزار شد، استقبال اتحادیه‌های دیگر شهرستان‌ها برای اجرای این طرح را بسیار چشمگیر خواند.

 

عصام با بیان اینکه در این جلسه گفت‌وگوهای سازنده‌ای با برخی از روسا،‌ اعضای هیأت مدیره و اعضای اتحادیه‌های صنف آسانسور شهرستان‌های کشور درباره اجرای طرح شناسنامه آسانسور صورت گرفت، ادامه داد: متأسفانه وجود افراد غیرصنفی و بدون پروانه کسب در این شهرستان‌ها مانعی بر سر راه فعالیت درست و صنفی اعضای دارای پروانه کسب شده و ضرر و زیان‌های هنگفتی به شهروندان وارد ساخته است.

عصام خاطر نشان کرد که اجرای این طرح می‌تواند با تمیز دادن اعضای دارای پروانه کسب از اتحادیه‌های صنف آسانسور از افراد متفرقه و بدون پروانه کسب از یک‌سو، بازار کار این صنف را مطمئن ساخته و مردم را از سرگردانی و زیان‌های جبران‌ناپذیر نجات داده و از سوی دیگر اعضای دارای پروانه را با افزایش تعداد مشتریان به کار دلگرم‌تر کند.

 

وی یکی دیگر از هدف‌های اجرای این طرح را ترویج فرهنگ استانداردسازی آسانسورها برشمرد و خاطر نشان کرد: اين كار باعث افزايش اعتماد عمومى به اعضاى داراي پروانه كسب خواهد شد.

 

وی یادآور شد: مدیران و تکنسین‌های واحدهای صنف آسانسور و شهروندان محترم می‌توانند برای آگاهی بیشتر از جزییات طرح شناسنامه آسانسور به پایگاه اینترنتی www.eett.ir مراجعه کرده و با کلیک روی قسمت «طرح شناسنامه آسانسور» در سمت چپ صفحه سایت، آن را به‌طور کامل مطالعه کنند. همچنین در صورت داشتن هرگونه پرسش نیز می‌توانند با شماره‌ تلفن‌های 88897866- 88935666 تماس بگیرند.

 

وی بار دیگر به مزایای اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: « جلوگیری از فعالیت افراد غیرمجاز و غیرصنفی، معرفي اعضای داراي پروانه كسب و مجاز به مردم، دسترسي آنلاين به اطلاعات آسانسور و اعلام قطعات و تجهیزات موجود و يا تعويض قطعات و تجهیزات آسانسور به مالك و استفاده‌کنندگان آن، کنترل و راستی‌آزمایی عملکرد اعضای صنف در ارائه خدمات فنی، اعلام آخرين خدمات فني آسانسور به مالك و استفاده‌كنندگان، اعلام هشدار يا توصيه كارشناسي مهم هر آسانسور به مالك و استفاده‌كنندگان آن، یکسان‌سازی روند خدمات فنی اعضای صنف، دفاع از حقوق شهروندی برای کنترل کیفیت خدمات فنی، آگاه‌سازی مالکان آسانسور برای همکاری با سازمان و اداره کل استاندارد، دسترسی آنلاین به شناسنامه آسانسور از سوی سازمان آتش‌نشانی و دیگر دستگاه‌های خدمات‌رسان در صورت بروز حوادث احتمالی، تعامل با بیمه برای دسترسی آنلاین به شناسنامه آسانسور جهت تسریع در امر کارشناسی و صدور بیمه‌نامه و پرداخت خسارت، تشکیل پرونده شناسایی برای هر آسانسور به تفکیک منطقه شهرداری، محله، قرارگیری روی گسل، بار ترافیکی، صعب‌العبوری خدمات امداد و نجات و تمرکز بر نقاط حادثه‌خیز و بازديد فني بازرسان اتحاديه از نحوه خدمات‌رسانی اعضا ازجمله این مزایا است. 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016