با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 20

رونمایی از طرح شناسنامه‌دار کردن آسانسورهای شهر تهران

تاریخ انتشار: 11 دی 1395 , بازدید: 2316
«طرح شناسنامه‌دار کردن آسانسورهای شهر تهران» که از سوی اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران تهیه و آماده اجرا شده در نخستین گردهمایی فروشندگان و تعمیرکاران صنعت آسانسور رونمایی خواهد شد.

«طرح شناسنامه‌دار کردن آسانسورهای شهر تهران» که از سوی اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران تهیه و آماده اجرا شده در نخستین گردهمایی فروشندگان و تعمیرکاران صنعت آسانسور رونمایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، «طرح شناسنامه‌دار کردن آسانسورهای شهر تهران» در روز یکشنبه 12 دی‌ماه در سالن همایش ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی در گردهمایی فعالان صنف آسانسور و پله برقی رونمایی و جزئیات آن به آگاهی همگانی خواهد رسید.

مازیار عصام، مدیر اجرایی طرح شناسنامه‌دار کردن آسانسور درباره جزئیات طرح اظهار داشت: اتحادیه همواره بر شناسنامه‌دار کردن آسانسورها تأکید داشته و این طرح با تلاش و پشتیبانی اتحادیه اکنون به مرحله اجرا رسیده است.

عصام ادامه داد: بر اساس این طرح هر آسانسور دارای شناسنامه شده و برای آن یک برچسب فنی (QRcode) و برای صاحب و مالک آسانسور، کارت صادر خواهد شد. به‌گفته وی برچسب فنی و کارت آسانسور ممهور به هولوگرام اتحادیه بوده و مالکان هر آسانسور و استفاده‌کنندگان از آن می‌توانند با بهره‌گیری از برچسب فنی از وضعیت فنی و ایمنی آن دستگاه آگاه شوند.

مدیر اجرایی طرح شناسنامه‌دار کردن آسانسور با بیان اینکه هر شناسنامه دارای آخرین هشدارهای فنی و ایمنی است، از مالکان و بهره‌گیران آسانسورها خواست نسبت به این هشدارها توجه داشته و نقایص فنی دستگاه را برطرف کنند.

عصام هدف اصلی اجرای این طرح را جلوگیری از فعالیت افراد غیرمجاز و غیرصنفی در این صنف برشمرد و تصریح کرد: بر اساس این طرح از فعالیت افراد غیرمجاز و غیرصنفی در همه مراحل نصب، راه‌اندازی و خدمات پس از فروش جلوگیری خواهد شد و به دارندگان آسانسور کمک می‌کند تا به‌راحتی افراد صنفی را از غیرصنفی تمیز دهند.

وی نبود سامانه نظارتی را دلیل حضور و فعالیت افراد غیرمجاز و غیرصنفی در این صنف و صنعت دانسته و اطمینان خاطر داد که با اجرای این طرح، فعالان غیرمجاز و بدون پروانه کسب از گردونه کار خارج خواهند شد.

وی یکی دیگر از هدف‌های اجرای این طرح را ترویج فرهنگ استانداردسازی آسانسورها برشمرد و خاطر نشان کرد: استانداردسازی هر آسانسور امری ضروری است و برای این منظور همگان باید با اتحادیه صنف آسانسور همراهی و همکاری کنند.  

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016