با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 209

توافق چهارجانبه‌ برای برگزاری نمایشگاه بین‌المللی آسانسور

تاریخ انتشار: 20 بهمن 1395 , بازدید: 777
تشکل‌های فعال صنف و صنعت آسانسور برای هماهنگی در برگزاری نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، دوشنبه گذشته دور هم جمع شدند.

تشکل‌های فعال صنف و صنعت آسانسور برای هماهنگی در برگزاری نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، دوشنبه گذشته دور هم جمع شدند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، مدیران و اعضای هیأت رییسه اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران،‌ انجمن فروشندگان تجهیزات آسانسور، انجمن تولیدکنندگان قطعات آسانسور و سندیکای آسانسور و پله برقی در جلسه‌ای به دعوت انجمن فروشندگان تجهیزات آسانسور در دفتر این انجمن گرد هم آمدند.

 

در این جلسه آقایان علی‌اکبر ایلخانی، سیدمهدی طباطبایی، شفايي، عرب‌زاده، حريرى، قيصرى، ملك، وفايي‌مجد، رهرو، يوسفى، فرخى، نیازی، مردمی و نیازی حضور داشتند و همگی بر هرچه بهتر و باشکوه‌تر برگزار شدن نمایشگاه تأکید کردند.

 

این نشست پس از بحث‌ها و گفت‌وگوهای فراوان درباره مکان، زمان، نحوه و تعیین متولی برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت آسانسور، برگزار شد و حاضران در جلسه با تنظیم «صورتجلسه هم‌اندیشی تشکل‌های آسانسور» به تعیین خط‌مشی‌ها برای پیگیری کارها در مدت زمان باقیمانده به برگزاری نمایشگاه، توافق کردند.

 

براساس صورتجلسه تنظیمی، «شورای هم‌اندیشی و سیاستگذاری نمایشگاه صنعت آسانسور» با عضویت آقایان بختیاری و طباطبایی از اتحادیه صنف آسانسور، منصوری و یوسفی از انجمن تولیدکنندگان قطعات آسانسور، فرخی و رحیمی از انجمن فروشندگان تجهیزات آسانسور و شفایی و عرب‌زاده از سندیکای آسانسور و پله برقی تشکیل شد.

 

شورای هم‌اندیشی و سیاستگذاری نمایشگاه صنعت آسانسور موظف است تا تاریخ 25 بهمن امسال، جلسات تکمیلی درباره سیاستگذاری و برنامه‌ریزی برای برگزاری نمایشگاه را در محل انجمن فروشندگان تجهیزات آسانسور برگزار کند و تصمیمات نهایی را در قالب دستورالعمل مورد تأیید 4 تشکل برای اجرا ابلاغ کند.

 

 براساس توافق صورت گرفته، تصمیمات شورای هم‌اندیشی و سیاستگذاری نمایشگاه آسانسور برای اعضای همه تشکل‌های چهارجانبه لازم‌الاجرا است.

 

گفتنی است رییس و اعضای هیأت رییسه این 4 تشکل پیش از این و در 15 بهمن امسال برای بازدید و برآورد امکانات نمایشگاهی شهر آفتاب برای برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت آسانسور به دعوت سندیکای آسانسور و پله برقی از این محل دیدن کردند. 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016