با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 207

کسبه پلاسکو به نور رسیدند

تاریخ انتشار: 19 بهمن 1395 , بازدید: 1127
همه کسبه پلاسکو اعم از پیراهن‌دوزان به مجتمع تجاری نور تهران نقل مکان ‌کردند.

همه کسبه پلاسکو اعم از پیراهن‌دوزان از دیروز به مجتمع تجاری نور تهران نقل مکان می‌کنند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، مجتبی درودیان رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن فروشان در گفتگو با تسنیم اظهار داشت: 402 واحد تولیدی در پاساژ پلاسکو حضور داشتند اما کارگاه‌های آنها جایی دیگری بوده است و در سال‌های گذشته این کارگاه ها به مکان‌های دیگری نقل‌مکان کرده اند.

 

وی افزود: همه کسبه پلاسکو اعم از پیراهن‌دوزان قرار است که در پاساژ نور تهران مستقر شوند و باید منتظر ماند و دید که پس از جابجایی چقدر رضایت این فعالان جلب می‌شود.

 

وی اضافه کرد: کار واگذاری 150 واحد تجاری مجتمع نور به کسبه آسیب‌دیده ساختمان پلاسکو در حال انجام است.

 

وی با بیان اینکه 7 بانک دارنده سرقفلی واحدهای تجاری نور شرکتی را برای این کار تأسیس کرده‌اند، افزود: این شرکت مجری کار بانک‌ها در امر واگذاری واحدهای تجاری به کسبه پلاسکو است.

 

وی افزود: هر متر مربع واحد تجاری در طبقه همکف این مجتمع با اجاره ماهانه 55 هزار تومان و طبقات دیگر با اجاره ماهانه 45 هزار تومان در اختیار کسبه پلاسکو قرار می‌گیرد.

 

در همین حال غلامحسن آرام؛ معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران با تاکید بر اینکه پلاسکو محیط کارگاهی نبود، گفت: کارگاه‌های دفاتر تجاری پلاسکو خارج از ساختمان قرار دارد و تنها ۲ الی ۳ دفتر کارگاهی در آنجا بوده است.

 

اتاق ایران به کسبه پلاسکو وام می‌دهد

در همین حال پدرام سلطانی، نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران در بیست و سومین نشست هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با اشاره به حادثه پلاسکو،‌ گفت:‌ اتاق بازرگانی ایران در راستای حمایت از کسبه آسیب‌دیده این ساختمان به آنها وام قرض‌‌الحسنه می‌دهد. برای این منظور 5 میلیارد تومان به صورت قرض‌الحسنه از سوی اتاق ایران در اختیار کارفرمایان پلاسکو قرار می‌گیرد.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016