با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 19

فروشندگان و تعمیرکاران صنعت آسانسور و پله برقی گرد هم می‌آیند

تاریخ انتشار: 11 دی 1395 , بازدید: 1333
نخستین گردهمایی فروشندگان و تعمیرکاران صنعت آسانسور و پله برقی روز یکشنبه 12 دی‌ماه در سالن همایش ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

نخستین گردهمایی فروشندگان و تعمیرکاران صنعت آسانسور و پله برقی روز یکشنبه 12 دی‌ماه در سالن همایش ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، نخستین گردهمایی فروشندگان و تعمیرکاران صنعت آسانسور و پله برقی به همت و ابتکار انجمن کارفرمایی فروشندگان و تعمیرکنندگان تجهیزات آسانسور، پله برقی و بالابر برقی شهر تهران برگزار می‌شود.

در این نشست علی‌اکبر ایلخانی، رئیس اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران، معاون وزیر کشور و مسؤولانی از دیگر دستگاه‌های دولتی و شرکت‌های بخش خصوصی حضور خواهند داشت.

هدف از برگزاری این نشست بیان دغدغه‌ها، مشکلات و راهکارهای این صنف و نزدیک‌تر ساختن فعالان این صنعت به یکدیگر است.

همچنین در این نشست از طرح شناسنامه‌دار کردن آسانسورهای شهر تهران که از سوی اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران تهیه و آماده اجرا است، رونمایی خواهد شد.

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016