با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 193

کسبه پلاسکو پشت در مجتمع نور ماندند

تاریخ انتشار: 18 بهمن 1395 , بازدید: 1167
رایزنی‌ برای تحویل واحدهای تجاری مجتمع نور از بانک‌ها انجام شده و قرار شده تا بانک‌ها ظرف امروز یا فردا این واحدها را به اتحادیه‌های مربوطه تحویل دهند.

رایزنی‌ برای تحویل واحدهای تجاری مجتمع نور از بانک‌ها انجام شده و قرار شده تا بانک‌ها ظرف امروز یا فردا این واحدها را به اتحادیه‌های مربوطه تحویل دهند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، مجتبی درودیان رئیس اتحادیه صنف پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه هنوز کسبه پلاسکو در مجتمع تجاری نور مستقر نشده‌اند، گفت: قرار است بانک‌ها واحدهای تجاری مجتمع نور را ظرف امروز یا فردا به اتحادیه‌ها تحویل دهند که به محض تحویل آنها، واحدهای تجاری این مجتمع برای آغاز به فعالیت کسبه پلاسکو در اختیار اصناف پلاسکو قرار می‌گیرد.

 

وی افزود: واحدهای مجتمع تجاری نور براساس موقعیتی که کسبه در ساختمان پلاسکو داشته‌اند، به آنها تحویل می‌شود و در صورت تحویل این واحدهای تجاری توسط بانک‌ها به اتحادیه‌، شماره پلاک واحدهای تجاری جدید مجتمع نور در اختیار کسبه قرار می‌گیرد.

 

درودیان با اشاره به پلمب 290 واحد در قسمت شمالی مجتمع تجاری پلاسکو که پس از آتش‌سوزی تخریب نشده است، ادامه داد: در این واحدهای تجاری ممکن است برخی اجناس هنوز قابل استفاده باشد که کسبه پلاسکو خواهان تسریع در امر بازگشایی پلمب این واحدها هستند. همچنین در گاوصندوق‌های باقی‌مانده در این واحدها اسناد و مدارک کسبه این واحدها موجود است.

 

رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان بیان داشت: ظاهرا هنوز کلانتری نامه‌ای از دادستانی کشور مبنی بر بازگشایی پلمب این واحدها دریافت نکرده است.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016