با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 190

انتصاب مدیر روابط عمومی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک

تاریخ انتشار: 17 بهمن 1395 , بازدید: 809
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در حکمی «سید روح‌اله غضنفری» را به‌عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی منصوب کرد.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در حکمی «سید روح‌اله غضنفری» را به‌عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی منصوب کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از روابط عمومی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک، محمدحسین مقیسه در این حکم آورده است: با عنایت به تعهد، تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی، به این سمت منصوب می‌شوید. امیدوارم با برنامه‌ریزی مناسب، تقویت حوزه ارتباطات و اطلاع‌رسانی از فعالیت‌های این صندوق را در دستور کار خود قرار دهید.

 

بنا براین گزارش غضنفری دانش‌آموخته کارشناسی ارشد علوم ارتباطات بوده و سال‌ها در بخش‌های مختلف مرکز روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت از جمله سردبیری شبکه اطلاع‌رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا)، مشاور رئیس مرکز و... فعالیت کرده است.

 

یادآور می‌شود، صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در جهت کمک به توسعه واحدهای صنعتی کوچک، حداکثر 70 درصد اصل و سود تسهیلات و در مناطق کمتر توسعه‌یافته تا 85 درصد را برای واحدهای صنعتی واجد شرایط، ضمانت می‌کند.

 

مهمترین ضمانت‌هایی که از سوی این صندوق برای صنایع کوچک صادر می‌شود شامل ضمانت‌نامه سرمایه در گردش، طرح‌های ایجادی، توسعه‌ای، پیش‌پرداخت، حسن انجام کار، شرکت در مناقصه و مزایده است.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016