با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 186

کدام سواری‌های داخلی بی‌کیفیت هستند؟

تاریخ انتشار: 17 بهمن 1395 , بازدید: 851
گزارش رده‌بندی کیفی خودروهای سواری تولیدی در دی ماه امسال منتشر شد.

گزارش رده‌بندی کیفی خودروهای سواری تولیدی در دی ماه امسال منتشر شد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در گروه خودروهای با سطح قیمتی کمتر از ۲۵ میلیون تومان، همه خودروهای قرار گرفته در این گروه در پایین‌ترین سطح کیفی ممکن قرار داشته و تنها یک ستاره از 5 ستاره کیفی را کسب کرده‌اند؛ این خودروها شامل تیبا، سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۳۲ و سایپا ۱۱۱ هستند.

 

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، تنها ساندرو توانسته 4 ستاره از 5 ستاره کیفی را کسب کند و خودروهای پارس تندر، تندر ۹۰ اتوماتیک، تندر ۹۰ ایران خودرو، تندر ۹۰ پارس خودرو، رانا، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار و پژو ۲۰۶ سه ستاره از 5 ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

 

خودروهای نیو ام‌وی‌ام ۳۱۵ و دنا نیز دارای 2 ستاره کیفی هستند. باقی خودروهای قرار گرفته در این گروه شامل پژو پارس، پژو ۴۰۵، سمند، ام‌وی‌ام ۱۱۰ اس و تیبا هاچ‌بک نیز در پایین‌ترین سطح کیفی ممکن قرار داشته و تنها یک ستاره از 5 ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

 

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان، برلیانس اچ ۳۳۰، سه ستاره کیفی را کسب کرده است. خودروهای جک J۵ و آریو نیز 2 ستاره کیفی کسب کرده‌اند. ام‌وی‌ام ۵۵۰ و لیفان ایکس ۶۰ نیز در پایین‌ترین سطح کیفی ممکن قرار داشته و تنها یک ستاره از 5 ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

 

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان، خودروهای سراتو و تیگو ۵ معادل 3 ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. 2 خودروی آسا و جک S۵ نیز دارای 2 ستاره کیفی هستند.

 

در گروه خودروهای با سطح قیمتی بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان نیز 2 خودروی قرار گرفته در این گروه شامل نیو مزدا ۳ و سوزوکی گراند ویتارا 4 ستاره از 5 ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

 

طبق اعلام شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در مدل ارزیابی کیفی خودروهای داخلی، این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا 5 ستاره کسب می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین سطح کیفی و 5 ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016