با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 184

نعمت‌زاده در جلسه هیأت عالی نظارت چه گفت؟

تاریخ انتشار: 17 بهمن 1395 , بازدید: 1310
پیشنهاد می‌شود که مرحله نخست خود تولیدکنندگان روی محصولات تولیدی خود قیمت کالای مدنظر خود را درج کنند.

پیشنهاد می‌شود که مرحله نخست خود تولیدکنندگان روی محصولات تولیدی خود قیمت کالای مدنظر خود را درج کنند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از تسنیم محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت در یکصد و دوازهمین جلسه هیأت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور با بیان این مطلب، اظهار داشت: هر کالایی پس از تولید نمی‌تواند بدون قیمت بوده و پس از تعیین قیمت اولیه توسط تولیدکنندگان مربوطه ‌باید دیگر مراحل خود را برای تعیین قیمت نهایی طی کند.

 

وی افزود: نظرات اعضای هیأت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور در اصلاحیه آیین‌نامه اجرایی تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی کشور کارساز بوده و ‌باید جوانب مختلف آن مدنظر قرار گیرد.

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه خاطرنشان کرد: در قانون تجارت باید طرح سوددهی، محصولات پرمصرف، نماد اعتماد الکترونیکی، فروشگاه مجازی و همچنین استعلام‌های فقهی از مراجع عظام تقلیداز سوی  صورت گیرد.

 

وی در ادامه گفت: اصلاحیه آیین‌نامه ماده 87 قانون نظام صنفی و آیین‌نامه موجود آن که یک سال قبل به تصویب رسید هم‌اکنون در این نشست قابل تجدید نظر است.

 

نعمت‌زاده تصویب بودجه پیشنهادی اتاق اصناف در سال 96 را وابسته به نظر اعضای هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور دانست و افزود: ‌باید طبق آخرین وضعیت اقتصادی کشور، احتساب هزینه‌های پرسنلی، نرخ تورم و دیگر فاکتورهای اثرگذار بر این موضوع بودجه یاد شده به تصویب نهایی برسد.

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه دولت در صدد تسهیل در امور کسب و کار کشور و ارتقای رتبه آن است، افزود: در این‌باره ‌باید با خلاصه‌پردازی گزارش‌های واصله و آیین‌نامه‌های تدوین شده عمل کنند

 

گفتنی است در این نشست مجتبی خسروتاج قائم‌مقام وزیر در امور تجارت، یدالله صادقی سرپرست معاونت امور بازرگانی داخلی، رییس اتاق اصناف ایران، رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی و دیگر اعضای هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی حضور داشتند.

 

همچنین در این جلسه رییس اتاق اصناف به ارائه گزارش آخرین وضعیت ساماندهی اصناف ساختمان پلاسکو در مجتمع تجاری نور و یادآور شد که در زمینه پوشاک شب عید مشکلی وجود نداشته و قرار است به زودی حداقل 600 باب مغازه به اصناف خسارت‌ دیده حادثه پلاسکو در مجتمع یاد شده داده شود.

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016